Question cena kokain

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, kako ste rad bi vedel, kakšne so najboljše cene za čisti kokain pri 90 %/100 % od 1 kg
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
mešane cene po vsem svetu 👍, razen če niste navedli, iz katere države ga želite, boste dobili dejansko ceno
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ali je mogoče najti prodajalca, ki prodaja kilogram kokaina osebno, ne prek temnega spleta, lahko se gibljem po vsej Evropi, vendar po možnosti prodajalca v Španiji ali na Nizozemskem hvala
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Trenutna cena v glavnem evropskem vozlišču za kilogram trenutno znaša 30 tisočakov na Nizozemskem/Belgiji, 27-8 tisočakov v Španiji.
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ali je mogoče najti prodajalca, ki prodaja kilogram kokaina osebno, ne prek temnega spleta, lahko se gibljem po vsej Evropi, vendar po možnosti prodajalca v Španiji ali na Nizozemskem hvala
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Te količine izdelka ne bi smeli iskati za nakup prek temnega spleta, zlasti ne "osebno", ker bi to klicali, da je rop ali prevara. To je samo moje mnenje.
Če ste že v poslu (mislim, da ste, če menite, da kupiti kilogram), kot to ne bi bilo težko vprašati nekaj svojih kolegov, ki je v igri, ki so prišli iz njegovih contats, da vam in hkrati, da se recomention za obe strani. Najverjetneje bi bil to način za zdrav dolgoročni stik.
Če sem na vašem mestu, je to smer, v katero bi se usmeril.
Veliko sreče z vsem
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Dvomim, da boste za 8000 evrov dobili 1 kg dobrega kokaina
 
Top