Question Zakaj je moj oglas izbrisan

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi dvakrat sem objavil vprašanje, ker iščem olje z imenom A ali pnp ne poznam izraza excat, ampak olje, ki se meša z drugimi izdelki za pridobitev hitrosti v pasti, ali obstaja kdo, ki to prodaja, ali ve, kje ga lahko najdete, prosim? In zakaj je bil moj oglas dvakrat izbrisan, prosim?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
objavo morate objaviti v angleškem jeziku

če boste vprašanje zastavili dobro oblikovano in v pravilnem jeziku, vam bodo odgovorili
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ok hvala in sprašujem, če kdo prodaja ali ve, kje najti olje recimo "A" ali pnp ne poznam natančnega izraza, ampak olje za izdelavo paste speed paste tisto, ki ga zmešaš z metanolom in kislino, da dobiš pasto prosim hvala
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
lahko se obrnete na @aaronstevens zagotovo vam lahko pomaga @asbbgate na telegramu
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Ja, kolega, moraš govoriti angleško (precej prepričan sem, da sem ga že videl na francoskem forumu, morda LMP ali cosa nostra).

Mislim, da iščeš amfetamin freebase, ki se včasih imenuje olje A in ga je mogoče najti v speedu. Kupite lahko tudi amfetamin HCl (prašek) in ga nato freebazirate z uporabo na primer amoniaka (ne pozabite, da lahko prosto preidete od amfetamina HCl, trdne snovi, do freebaza, olja).

Če imaš kakšno vprašanje, se lahko pogovorimo z zasebnim sporočilom v francoščini, če želiš.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Samo z amoniakom bom pustil amfetamin v prosti osnovi? Kako naj ga potem spet naredim za hidroklorid?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
To je tipičen primer kislinsko-bazične reakcije. Pri reakciji amfetaminske soli, kot je amfetaminov hidroklorid (HCl) ali amfetaminov sulfat, z bazo, kot je amoniak, baza odstrani del HCl in nastane amfetaminova prosta baza. Soli so običajno topne v vodi, prosta baza pa ne.
Za to lahko uporabite skoraj vsako bazo. Če jo želite izbrati, vendar niste prepričani, da bo delovala, lahko preprosto poiščete "amphetamine freebase with ****", pri čemer so zvezdice vaša izbrana baza.
 
Top