Question Od maka do morfija in heroina - jasna metoda in preizkušeno prosim!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 27, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Trenutno gojim veliko maka v svoji kleti kot dejavnost v zaprtih prostorih... skušamo narediti le dovolj heroina zase, saj smo bili leta strelci in smo naveličani metadonske klinike, vendar zaradi velikih količin fentanila na ulicah nimamo interesa za nakup.

Moj mož že leta goji marihuano, zato je seveda želel poskusiti z makom... dosegamo odlične rezultate in žetev je pred vrati.

Imamo ekstrakcijsko napravo, vakuumsko čistilno napravo, veliko opreme in vse potrebne kemikalije: seznam je objavljen spodaj, prosim, povejte mi, kaj mi manjka?

Moj mož ima veliko izkušenj z izdelavo izvlečkov THC...

Zanimalo nas je predvsem, ali je to podobno izdelavi ekstraktov, ali ima kdo dostop do preprostega recepta?
ali lahko to naredimo z 99-odstotno ledeniško ocetno kislino ali lahko naredimo ocetni anhidrid? Če da, kako?

Klorovodikova kislina
žveplova kislina
benzojeva kislina
Ledena ocetna kislina
Amonijev klorid
Natrijev hidroksid
In seveda soda bikarbona

Iščem jasen recept, saj gojimo Tazzies ali tasmansko različico p. somniferum, pa tudi mamutski mak in črno Betty.

Za dobro mero smo iskali različice z visoko vsebnostjo alkaloidov imamo več velikih loncev in v enem loncu je že približno 30 strokov in veliko poganjkov in cvetenja, ostalih 5 pa je le malo zadaj posadili smo jih približno 100 na lonec...

Zelo močno se razvijajo, zelo smo ponosni na naš notranji vrt!
 

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Zanima vas tudi. Čeprav se zdi, da je to res velik zalogaj.
 
Top