Looking for a vendor Poljski nitroetan/nitrometan

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tako iv je zdaj slišal od nekaj ljudi, da pridobivajo res poceni kemikalije iz Poljske.
Pri zadnjem človeku, s katerim sem se pogovarjal, sem bil pripravljen plačati za stekleničko kemikalije, nato pa mi je poslal polovico, vendar je potem utihnil....
Iv je tudi povedal od nekoga drugega, da Poljska dela poceni kemikalije.
Iščem nitroetan ali nitrometan - najdem samo 25l sodčke in kot domači kemik si ne morem privoščiti, niti si ne želim toliko!
Dobro bi bilo, če bi bilo mogoče, po liter vsakega od njih, pa tudi nekaj osnovnih snovi - čisti ali celo azeotropni H2SO4.
Če tega ne smem vprašati ali bi bilo to lahko na boljšem mestu, prosim, prosim.
od kod ljudje pridobivajo kemikalije v majhnih količinah za nekoga, ki izdeluje osebne količine psihedelikov za pomoč svojemu duševnemu zdravju. Sem v Združenem kraljestvu.
hvala!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
lol nadležno, kajne? Če se ne odpravim na potovanje na Poljsko ali kupim 25 l na Kitajskem, sem v zagati...
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Zlahka najdete poljski nitroetan, ki je poceni, ali italijanski, ki je drag, oba sta zlahka dosegljiva v Googlu
 
Last edited:

SkinnyChef

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Nitrometan lahko brez težav dobite na organicchemistrypoland.pl - Brez vprašanj, vendar je carina v Združenem kraljestvu lahko težava, ne vem, kako ustvarjalen bo v teh primerih.
Za nitroetan pa... Ne poznam zakonodaje v Združenem kraljestvu, vendar je v EU običajen zakonit reagent. Nekako poceni ga lahko dobiš na brumer.com ali v manjših količinah pri S3 chemicals v Nemčiji.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Če smo pošteni, je v Združeno kraljestvo precej enostavno poslati sranje. Tako sem doslej prejel VSE svoje reagente in topila. Ta spletna stran je spremenila moj svet...
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Nitroetan - nitrochemis je prodajalec v čistem omrežju z odličnimi povratnimi informacijami
 

Kingship

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
to tukaj lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Kaj mislite? V državi je nitro? Da, obstaja, če delate v registriranem podjetju ALI imate povezavo - kar je tisto, po čemer sprašujem naokoli! Joj, z ljudmi se veliko težje ukvarjam kot s kemikalijami. Opravičujem se, če zvenim kot kurec, ki se spotika, vendar mora vsakdo nekje začeti, preden lahko objavi samovšečne odgovore, kot ste vi!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ah ja, pravzaprav sem si ogledal nitrokemijo - samo izgubil sem povezavo! Zelo hvaležen za to! Vem, da je v razdelku s povezavami, vendar sem ga verjetno spregledal, ko sem ga pogledal drugič in tretjič - spomnim se, da sem P2NP videl na tej strani.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dang - nitrochemis ne bo poslal nitroetana v mojo državo... kako nadležno. To se mi pogosto dogaja s temi snovmi - domnevam, da ne morejo iti na tovorno letalo...
Mislim, da bi lahko kupil nekaj P2NP, vendar to ni bil pravi namen...
Zdi se, da vsak "vir", na katerega naletim, ne pošilja v Združeno kraljestvo.
Pridobivanje kemikalij postaja težje od dejanskih kemičnih receptov, ki jih izvajam.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Pravzaprav sem našel odličen izdelek, ki se prodaja v Združenem kraljestvu in niti ni nenavaden izdelek za moje naročilo. Sem študent umetnosti in obstaja akrilno lepilo, ki je narejeno iz DCM in nitroetana. Pravkar je prišel in pričakoval sem metanol, da bom lahko nadaljeval s sintezami DMT/DET, vendar ne....lol
Zdi se mi koristno imeti več projektov v teku naenkrat, ko počneš te stvari, samo v smislu pridobivanja kemije - verjetno ne bi delal na dveh projektih naenkrat, to je norost, ampak ja, v fazi pridobivanja sem vedno na preži dandanes!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Opravičujem se kraljevini, iskreno. To je bilo neprimerno, da sem to rekel. Tvoj odgovor me je samo zmedel in trenutno izvajam razstrupljanje od benzola. Zelo snappy - res se opravičujem za tako aroganten odgovor...
 
Top