Question Neuspeli policijski testi za droge

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ali kdo ve, zakaj nekateri testi za droge kot metamfetamin kažejo 4mmc, 3mmc itd.
Vem, da so lahko testi za droge izpadli, vendar morda obstaja tudi kakšen drug razlog.
In kakšne "trike" uporabljate vi, da opravite naključni test za droge, ko ste za pultom?
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ni prava prevara kot taka, vendar bi se pred vstopom v vozilo napolnil z vodo in nekajkrat uriniral ali imel v njem nekaj čistega urina, če te ne opazujejo preveč pozorno. Seveda pod pogojem, da gre za urinski test.

Poišči tudi spletno stran/forum/skupino, ki spremlja in poroča o tem, kje policisti pripravljajo teste na tvojem območju.

Vem, da je precej zdravil, npr. ritalin, ki lahko dajo lažno pozitivne rezultate. Morda boste lahko policista prepričali, da imate adhd, samo malo se poigrajte in se pretvarjajte, da vas motijo mimo vozeči avtomobili.
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Slišal sem, da obstajajo razpršila za "telesno higieno", ki lahko pomagajo pri testu sline (to je tisto, kar uporabljajo), samo če se razpršite pred pljuvanjem. ne navajajo nobenih sestavin izdelka, zato ne vem, ali delujejo tako, kot se oglašuje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Če pogledate strukturo teh substituiranih katinonov, ugotovite, da gre za fenetilamin, tako kot pri metamfetaminu. Amfetamin in še 100 drugih drog so. Sploh ni presenetljivo, da jih navajajo za amfetamine. Premagovanje testa je močno odvisno od njegovega protokola testiranja. Če spijete veliko vode, običajno pristanete s slabim testom, ker preverjajo raven kreatina in ta bo nizka, če je vaš urin razredčen. Sintetični urin v trgovini je boljši, vendar če ga pošljejo v laboratorij, vas bodo obtožili, da "ni skladen s človeškim urinom" (to se je zgodilo moji ženi), zato je najboljša izbira, če od nekoga dobite čist urin. Potrebujete najmanj 2 unči in ga hranite toplega. Ustrezna velikost je steklenička z raztopino za kontaktne leče ali steklenička s fiziološkim razpršilom za nos, ki jo zalepite med jajca in stegno, da bo topla. Ženske imate srečo. Imate idealno mesto za to 3 cm dolgo stekleničko s premerom 1 cm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
W5xzQgVHjk


Oglejte si vsa ta zdravila. Vsa imajo fenil (cikloheksan z dvojnimi vezmi) in ogljikovodikovo verigo z 2-4 ogljikovimi ogljiki (etil, metil, propil, butil, vse različne dolžine ogljikove verige) ter amin na zadnji strani ( dušik N). To je metil (ch³).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Vas čaka test? Potrebujete nekaj, kar lahko povzroči lažno pozitiven rezultat in ga uporabite kot izgovor? Kateri drugi vsakdanji izdelki lahko povzročijo lažno pozitiven rezultat? Slišal sem, da to lahko naredi ibuprofen, vendar tega še nisem preveril.

Mislim, da noben razstrupljevalec dejansko ne deluje
 
Top