Stroki, slama ali semena, kje je lonec zlata?

8bit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni vsi! Rada bi samo povedala, kako super se mi zdi to mesto. Nisem dovolj kul, da bi bil kemik (razen če šteje kuhanje, saj si tako služim kruh), vendar sem se zadrževal na forumih o kemiji zdravil in na redditih v upanju, da bom vsrkal malo sposobnosti, ki jih imajo nekateri od vas za izvajanje čarovnij, ki jim pravite znanost 😂. Nimam potrpljenja, da bi se usedel in se naučil stvari, ki jih potrebujem, da bi sintetiziral karkoli, kar je vsaj malo nad začetniško ravnjo, vendar še vedno prežim, berem, poskušam razumeti in se čudim. Res sem vesel, da ta stran obstaja in da sem jo našel, ker sem samo s količino ppl, kot sem jaz, vedel, da mora biti več krajev, kot je ta, na spletu.

Moje vprašanje: lansko pomlad sem nabrala papirnato vrečko za živila, polno makovih strokov, slame in semen v strokih. Pred nabiranjem se niso mogli sušiti, ampak sem jih posušila naknadno in nameravam si pripraviti čaj, saj vse, kar sem prebrala o opiju v kosmičih, zveni razočarano. Na portalu myctopia, ki je namenjen navdušencem nad gobami, sem naletel na nekaj stvari o možni metodi izdelave rafiniranega rjavega prahu, ki naj bi bil morfinov sulfat, in če koga zanima, bom poiskal in objavil njihovo poročilo. Kakor koli že, ko sem nabral svoje stroke, so imeli mnogi semena, zato je tudi moja vreča s stroki in slamo polna semen. Nekaj jih bom prihranil za ponovno sajenje, vendar me je zanimalo, ali so za pridobivanje alkaloidov boljši stroki/slama ali semena. Skoraj prepričan sem, da sem prebral, da je makov čaj farmakološko aktiven le zato, ker rastlinska snov iz stroka prekriva zunanjo stran semen in je tista, ki dejansko dela čarobne učinke - semena sama so neaktivna. Rad bi uporabil vse, kar je koristno, zato bom verjetno uporabil vse, toda ali so stroki in slamice v bistvu celotna enchilada? Hvala!
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Neoprana semena in ostanki iz notranjosti stroka bodo najmočnejši od vaših alkaloidov, sledijo jim pos. vendar ne zanemarite stebel!

Stroke raje razlomim ločeno, nato pa stebla in stroke vržem v kuhinjski robot. Takrat bi jih približno 15-20 (odvisno od velikosti) vrgel v lonec z vročo vodo in 10-odstotnim limoninim sokom. Semena iz mešalnika (ugotovila sem, da so povsem gnusna, če jih zmešaš) vmešam kot zadnja.

Čaj naj bo na meji vrelišča 15-20 minut, nato izklopite gorilnik in pustite, da se ohladi.

Iz 15-20 strokov bi naredili čaj za vso družino, vendar bodite previdni, zlasti če ste naivni, saj so to zlahka 4 zmerni odmerki.

Poiščite gonilnik, ki vam ustreza. Ugotovil sem, da mi ustreza dietna kola. Nikoli še nisem slišala, da bi kdo okus označil za prijeten.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Ko ima poparek lepo strukturo, mu preprosto odrežite steblo in strok ter ga vrzite v mešalnik z vročo vodo in majhno količino ocetne ali citronske kisline, ki se mi zdi najboljša.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Vse zmešam, nato pripravim "čaj" tako, da ga skuham v rahlo kisli vodi, nato pa trdne snovi filtriram skozi kos tkanine, da lahko iztisnem vse blago. Nato izhlapim vso vodo in ostanejo mi rjavi kristalni kosmiči. Povedali so mi, da je 3 grame en odmerek. Jaz sem imel gram in pol in sem bil trd in srbeč. Resna moč se lahko zelo razlikuje. Sem nekdanji uporabnik heroina in moji maki me vsako leto spravijo na rit. Kadil sem kosmiče z nepredvidljivimi rezultati, tako da sem jih lani dal samo v čepke po pol grama na čepek, ker je moj bog pitje makovega čaja sok nočnih mor.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
Mešam Poppys brez semen.
U pustim jih čez noč v hladni vodi
Nato v lonec dam nekaj kisa in kuham 1-2 uri

Nato v lonec stresem vse stroke in tekočino zmanjšam, dokler ne dobim snovi, podobne opiju
To lahko ponovite nekajkrat (3-4) in dobite več opija.
 

one5one

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Imam čudovito knjigo, ki zelo podrobno pojasnjuje, kar poskušate narediti, in to knjigo priporočam vsem, ki se želijo poučiti o vsem, kar je povezano z opijskim makom. Knjiga se imenuje "Opij za množice", avtor je Jim Hogshire. najdete jo na Amazonu. Opij za množice je po mojem mnenju obvezno branje. Je zelo informativna in lahka za branje. Veliko sreče!!!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Zelo preprosta ekstrakcija morfija z zelo poceni kemikalijami brez recepta: https://en.wikipedia.org/wiki/Calcium_morphenate
Semena je treba zavreči ali shraniti za sajenje, Stebla imajo majhne količine alkaloidov, vendar v drugačnem razmerju kot stroki in so manj zaželena,
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Hogshirova knjiga je to področje postavila na zemljevid, vendar je "kompot" (sp) tisto, kjer se je začelo. Farmacevtska podjetja v veliki meri uporabljajo enak postopek. Če so stroki zreli in suhi, so semena inertna. Alkaloidi so v strokih. Moč je lahko različna, zato bodite sumničavi glede strokov, če ne poznate zgodovine. Stroki z visoko vsebnostjo tebaina (paramorfina) so na voljo, odkar je podjetje SKF razstrelilo nekaj semen, da bi ugotovilo, kaj bi lahko našli, in učinek na genetiko je bil nizko vsebnost morfija, visoka vsebnost tebaina v maku. Na Novi Zelandiji jih gojijo za velike farmacevtske družbe za izdelavo oksikodona, hidromorfona, narkana itd., vendar so brez laboratorija precej neuporabni. DEA in njeni tovariši bi mak z veseljem razredčili z njim, da bi bil manj privlačen, samo tako rečeno. Če imate dobre stroke, odrežite vozel na dnu in nasujte semena v zadrgo. Stroke razlomite in jih dajte v mlinček za kavo. Dva ali trije polni mlinčki so običajno dovolj. Vrzite v skodelico, na zmlete stroke nalijte ~ skodelico vroče vode, premešajte in pustite stati. Pri prvem potegu boste dobili 95 %. Precedite skozi mrežasto skodelico. iztisnite iz nje čim več vode in uživajte. V industrijskem merilu lahko tekočini dodate apno in večina alkaloidov se razbije. Odlijte tekoči kalcijev morfinat in dodajte amonijev klorid. Surova morfinska baza se bo izločila, vendar je z njo več dela, kot se zdi.
 
Top