Question Piper Auritum. Nov vir safrola

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tam, kjer živim, ni drugega vira za pridobivanje safrola kot piper auritum, s to prednostjo, da je to kuga in je povsod, kaj menite o sintezi mdma iz olja piper auritum, olje čistim, kot je prikazano v stavku Skupna sinteza, čiščenje z 28 % ledenoocetno kislino in žitnim alkoholom, nato destiliram. Kaj bi še dodal ali imel kakšne pripombe? Oksidacija z mravljinčno kislino in vodikovim peroksidom Razmišljam o redukciji z živim srebrom in aluminijem, kakšne previdnostne ukrepe moram sprejeti?
Hvala za komentarje.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Ne vem, ali ste se s temi informacijami že srečali. To je skoraj vse, kar bi želeli vedeti o MDMA. Prvih 5-6 povezav govori o različnih metodah za pridobivanje olja safrola, še posebej uporabna pa je celovita povezava Pogosta vprašanja o safrolu (Comprehensive Safrole FAQ).
Kakorkoli že, upam, da pomaga:
https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
DarkMarlboro..................Bi imam bullshit Sass ali pa mislim, da Strikov nasvet o 28-odstotni ledeniški ocetni kislini ni trdna metoda. Ali ste jo preizkusili s kakšnim uspehom? Večkrat sem poskusil z izjemno nizkimi izkoristki pridobljenega safrola. Poleg tega celotno dodajanje etanola, kot ga je zapisal Strike, sploh nima logičnega smisla. Zanima me, kakšno je vaše mnenje o tej temi v tem precej poznejšem času.......
 
Top