območje s plačljivim dostopom

avlijaner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali lahko pojasnite, zakaj je plačljivi dostop tako drag :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Razdelek foruma, o katerem govorite, vsebuje najbolj dragocene vsebine. Nekatere sinteze, ki so tam objavljene, so vredne več sto tisoč dolarjev.
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Menim, da je tu prišlo do nesporazuma.
Predlagal sem, da bi bile določene teme vidne samo sponzorjem. predvsem zaradi podpore forumu. in drugič zaradi preprečevanja zlorab .
<sponzor>to je bila ideja</sponzor>
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Z nekaterimi posodobitvami sem že skoraj končal. Postajamo vse bolj priljubljeni, več je nezaželene pošte, zato zelo kmalu ne bo dovolj samo registracija na forumu, da bi lahko uporabljali vse funkcionalnosti naenkrat. Nekatere funkcionalnosti bodo na voljo kot "nagrada" za aktivnost. Sponzorji in premijski člani bodo lahko imeli številne dodatne funkcije, vključno s tistimi, o katerih govori @Saul.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Neverjetno se sliši, da forum raste!

Ali bo v bližnji prihodnosti v forum kdaj vključen tudi oddelek za tržnico, kjer bi kuharji lahko ponujali sintetizirane kemijske izdelke?
Mislim, da bi bilo to lahko super, in smiselno bi bilo, če bi morali ponudniki iti skozi sistem revizije, kjer bi morali kemikalije poslati upravi/vodilni ekipi na avdicijo.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Po tehnični plati je vse že narejeno. Vendar na forumu še ni zastopanih dovolj prodajalcev, da bi lahko to izvedli.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Neverjetno! Ali obstaja časovno obdobje, v katerem bi lahko delili, v smislu, kdaj bi bil morda čas za izvedbo?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Takoj ko bo na forumu dovolj prodajalcev, bomo to takoj storili.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Neverjetno! Komaj čakam, da vidim, kako se forum razvija
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kot pravi Heisein, obstaja toliko sintez znotraj, ki stanejo toliko denarja, plačate in dobite, kar potrebujete, preprosto. Po mojem mnenju, če ste novi v tej panogi, bi vam predlagal, da kupite dostop.

Hvala za uporabo našega foruma!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Mislim, da kemikov začetnikov te sinteze ne bodo zanimale. Bolj so zanimive za prodajalce in proizvajalce.
Za vas je na primer zanimivo to poglavje. V njem boste namreč našli možnost proizvodnje zakonitega kanabinoida.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ali so za zakonite kanabinoide potrebni samo prekurzorji brez recepta ali 100-odstotno zakoniti prekurzorji?
 
Top