Sinteza P2NP, slaba kakovost?

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni člani. Rad bi vas prosil za mnenje (ne govorim angleško). Imam prijatelja, ki izdeluje amfetamine iz P2NP (morda tako označujem nabh4/cuci2). Edina zanimiva stvar pri gotovih amfetaminih je, da preprosto ne čutim velike evforije, ki bi jo moral čutiti, ni močna. Pravzaprav uporabljam majhen odmerek (0,05 g). Preizkusil sem več odmerkov, vendar je učinek nespremenjen. Pokazal sem ga številnim ljudem, ki jih poznam, in tudi oni so enakega mnenja. Če pa vzamem visokokakovostni nizozemski amfetamin, mi možgani izginejo, čeprav naj bi bilo v njem manj amfetaminov. Kje je krivda? Hvala!
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Razčleniti morate tehniko sinteze, morda vaš prijatelj nekje dela napake
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
pravi, da se ni zmotil. V njegovem izdelku ni nobene nečistoče, bi lahko mislil, da je tako. Čist, suh prah brez vonja! Toda tudi v tem primeru ne razumem, zakaj je bila hitrost onesnažene Nizozemske boljša?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Zaželeno je, da se razčleni sestava vsake od snovi. Amfetamin naj ne bi povzročal "eksplozivne" evforije. Predvidevam, da ima nizozemski amfetamin, ki ste ga poskusili, primesi, morda metamfetamin.
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
ali to pomeni, da je vse skupaj le lažna iluzija o amfetaminu? Ljudje nimajo pojma, kakšen je čisti amfetamin, če pa je, ga bo zelo težko reformirati. pogledam količino (stehtano) 0,03 g je dovolj za dober izlet :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Ljudje se pogosto motijo glede tega, kako naj bi bila snov videti in kakšne učinke naj bi imela. Ulična droga pri različnih trgovcih ima lahko enako ime, na primer amfetamin. Hkrati ima lahko ta izdelek pri vsakem trgovcu drugačen način sinteze. In vsak uporabnik ima različne fiziološke značilnosti. Govorimo lahko le o nekaterih povprečnih vrednostih. Da bi lahko govorili vsebinsko, moramo vsak vzorec razstaviti po sestavi in se pogovoriti z uporabnikom te snovi, pri čemer lahko igra vlogo tudi uporabnikova anamneza.
 
Top