Question Oljni amfetamin po sintezi

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Uspešno sem kristaliziral nekaj amfetamina, vendar ko se kristalov dotaknem z rokami, čutim, da jih prekriva plast olja. Kako jih lahko popolnoma posušim?
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Pri nadaljnjem branju na forumu sem naletel na ta članek G. Pattona za prečiščevanje MDMA/Ecstacy. Če se kdo sooča s podobnimi vprašanji, je to odgovor nanj.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Te metode ne morete uporabiti za amfetamin. Ali imate amfetamin ali metamfetamin?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, pripravljam se na kuhanje amf, in če želite, želim izvedeti več o tem, kako ste to naredili, saj je v mojem kraju ta mastni amfetamin, o katerem govorite, res zelo priljubljen pri večini mojih kupcev, vendar večina izdelka, ki ga najdem, ni mastna, je dejansko vlažna zaradi postopka rezanja.

Vedno sem slišal, da je čisti amfetamin oljnat in ne vlažen, pa tudi kristal namesto belega prahu ali popolnoma zmešane paste, vendar sem tovrstni izdelek videl le pri nekaj prodajalcih na darknetu.
Prav tako, če je to mogoče za vas, prosim, delite informacije o vonju, okusu, ko se vdihne, in koliko teže ste izgubili zaradi sušenja, da bom lahko bolje prepoznal končni rezultat, ko bom poskusil narediti sam.

Najlepša hvala.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Dobil sem ga, ko sem poskušal očistiti meto z ekstrakcijo AB, verjamem, da postopek ni bil izveden sorazmerno pravilno in je bil napačen, zato ne vem točno, kako sem prišel tudi do oljnate teksture. Glede na to, kar je G. Patton omenil na forumu, bi moral biti Čisti amfetamin suh, brez vonja, bel kristal, namesto mastnega, ki ga imam tukaj.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

oba se motita, amfetamin ne bi smel biti oljnat, če je, pomeni, da je onesnažen iz reakcijske mase in ni očiščen.

Pravi amfetamin je, kot navaja G. Patton, brezbarven, brez vonja in bel.

Če je vlažen / moker, ne bi smel biti od reakcije, ampak od pranja z acetonom / IPA, vendar se to zelo razlikuje od vonja.

Lep pozdrav
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
To sem opazil, ko sem začel podrobneje raziskovati to zdravilo, saj ga nihče ni opisal kot oljnato teksturo ali pasto, vsi splošni viri jasno navajajo, da gre za sol, in kot bi ljudje morali vedeti, je večina soli v naravi običajno kristalov.

Poskušal sem to razložiti številnim trgovcem in kupcem, ki jih poznam, vendar trgovci ohranjajo te govorice, ker je pri nakupu skoraj vedno vlažna pasta iz kdo ve česa, njihov ponudnik pa je noče prodati suhe, tako kot to počnejo trgovci uličnim kupcem, da bi se izognili izgubi denarja zaradi postopka sušenja.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, to je nesmisel. Čisti amfetamin je popolnoma bel prah in popolnoma suh. Vse druge oblike so onesnaženi izdelki ali nepravilno pripravljeni. Prosim, preberite moj prispevek o amfetaminu, da bi avid takšne govorice in špekulacije soli amfetamina
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Da, strinjam se z vami glede lažnih novic, ki tečejo v mojem kraju. Toliko mladih kupuje vse, kar pride mokro, preden so sploh pripravljeni poskusiti izdelek, ki ga kupim in ki ga ob prihodu vedno laboratorijsko testiram in je vedno 60-70 % čist, kot je oglaševano.

Povedal vam bom, da je njihovo prepričanje o tem tako močno, da sta 2 od teh skupnih uporabnikov "mokrega amfetamina, ker je boljši" opravila poskus z mojim nedotaknjenim izdelkom, ker to uporabljam tudi za dolge noči študija in spletnih raziskav, in eden od njih še naprej pravi, da mu ne deluje, ko je njegova čeljust plesala kot Patryck Swysse na "Dirty dancing".

Posnel sem ga in pokazal nekaj dni pozneje, vendar še vedno kupuje isti izdelek.

Uspelo mi je ostati buden 5 dni s samo 3'5 gr iste serije, ki so jo testirali z mano.
 
Top