Novi triptamini....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dobro, zato sem prepričan, da se nekateri zavedajo, da sem izdeloval n-DMT in druge triptamine z uporabo reduktivne aminizacije pri nizkih temperaturah...
Ker je veliko stvari, ki temeljijo na 2,5-dimetoksibenzaldehidu, me zanima, kaj če bi ga uporabili kot vir aldehida v tej reakciji?
Enako me je zanimalo tudi za cikloheksanon, vendar seveda kot keton...

Torej bi s prvim hipotetično dobili nekaj takega, kot je 2,5-dimetoksi-4-metiltriptamin? Ali bi bil ta aktiven?

Kaj pa n-cikloheksiltriptamin?

ali je katera od teh snovi sploh lahko aktivna? Poskusiti moram opraviti bolj splošno branje o razmerjih med strukturo in aktivnostjo, kar načrtujem čez vikend za nekaj predmetov, med katerimi je tudi ta....

Mislim, da me je to samo spodbudilo k razmišljanju....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ali sem miselna? Presenečen sem, da se ni nihče oglasil tukaj....je večina kemikov tukaj, ki se ukvarjajo z am-her in podobno?
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Piperidinski derivati triptaminov ne služijo nobenemu namenu. Izgubijo učinkovitost in nimajo razlikovalnih učinkov.
Neustrezno ujemate triptaminsko nomenklaturo in fenetilamin.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ja, opravičujem se za to. To sem napisal pred časom, preden sem se dejansko začel ukvarjati s kemijo PEA.

Vsekakor sem slišal za 5-MEO-pirolidinetriptamin in mislim, da tudi za fluoriranega, ki je prišel iz Nicholsovega laboratorija. Mislim, da se res ne sliši prijetno, vendar je zanimivo, da verjamem, da so nekoga našli golega v kampusu, potem ko je zaužil nekaj 5-Meo-pyr-tryptamina, v Nicholsovem laboratoriju.
Tam so res naredili veliko zanimivih stvari - ali ni bil Nichols tudi tisti, ki je prišel na idejo in kemijo za veliko n-benzilfenetilaminov?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
No, naredil sem nekaj takih, ki imajo superpotentno radiooznačeno obnašanje pri premikanju ligandov, vendar je to vmes med mano samim, ki do zdaj ni imel dovolj (preveč bi bilo strašljivo), in neodvisno s profesorjem Nicholsom, tistim z zgornje slike, in peščico ljudi znotraj raziskovalnega oddelka univerze ali tako je bilo takrat ...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Ali bi bilo v redu, če bi lahko zagotovili anonimne vpoglede iz prve roke o tistih na osnovi ciklobutana in azetidinskih nadomestkov?
 
Top