"MOJA" kristalizacija proste baze MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Prebral sem veliko različnih niti in objav, v katerih sprašujem in govorim o metodah kristalizacije proste baze MDMA.
Mislim, da je veliko od njih preizkušenih, druge pa so samo povzete iz literature.
Nekatere od njih sem preizkusil in kot vedno objavljam najučinkovitejšo v mojem primeru in za to, kar potrebujem, to ne pomeni, da je to NAJBOLJŠA metoda, pomeni le, da je to NAJBOLJŠA metoda za MENE.
Običajno ne maram objavljati podrobnih metod, kot je ta, sem zelo previden z njimi, ker so ljudje razumeli, da objavljam NAJBOLJŠO in edinstveno metodo z vsemi stranskimi posledicami, ki jih ima, raje objavljam popolne in konkretne sinteze, ne splošne metode.

Kakorkoli že, tukaj je:

1. V MDMA freebase (predhodno ohlajeno) med mešanjem dodajte po delih hladen HCL37% do PH 3.

2. Mešanico med mešanjem postopoma segrevamo do 130C

3. Ima pripravljeno vedro z 10-kratno prostornino začetne freebase, zamrznjenega acetona, ki je bil vsaj 48 ur v zamrzovalniku

4. Ko ima zmes 130C, preneha segrevati in jo med močnim mešanjem hitro vlije v vedro z acetonom.

5. Vedro pustite v zamrzovalniku vsaj 72 ur.

6. Vzemite vedro in filtrirajte trdne snovi z vakuumom, dokler se ne posušijo, v zadnjem delu tega postopka pa vlijte majhno količino zamrznjenega acetona čez trdne snovi, da jih sperete, preden se popolnoma posušijo. Prefiltrirani aceton shranite v zamrzovalniku, da poskusite kristalizirati več snovi, če se ne kristalizira nič drugega, lahko pustite aceton, da se posuši pri RT v ravnem krožniku ali podobno, da pridobite snov ali freebase.

7. Ko se popolnoma posuši, ga zdrobite in pretvorite v prah.

8. Prah raztopite v destilirani vroči vodi (1gr/1ml).

9. Ko je ves prašek raztopljen, zmes z mešanjem segrejte do 112C in jo hitro vrzite v izbrano vedro za kristalizacijo.

10. Vedro pustite na "mirnem" mestu, brez pretoka zraka, brez premikanja, vibracij... Vsaj 48 ur pri temperaturi RT po 48 urah ga dajte za 30 minut v zamrzovalnik, preden ga filtrirate.

11. Prefiltrirajte kristale in jih sperite z zamrznjenim acetonom, filtrirano tekočino shranite za dodajanje v koraku 9 v naslednji seriji.

Upam, da bi ta metoda lahko rešila večino vprašanj o kristalizaciji, ki ste jih lahko in vprašanja poslali preveč.

Rad bi še enkrat pojasnil, da to ni NAJBOLJŠA metoda ali edinstvena metoda, ampak samo še ena, saj obstaja veliko metod in tehnik, objavljam pa samo tiste, ki so primernejše zame, za moj primer in za moje okoliščine.

Hvala.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
odličen prispevek, vendar hitro vprašanje.
kakšne barve je mdma, če uporabiš razmerje 10:1 acetona? Predstavljam si, da bi bila mdma bela. Kakšno razmerje acetona priporočate za mdma barve šampanjca?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Naredimo 2,5 litra acetona na 1 liter baze in nato postavimo ph na 5,5 s hcl 37 % in nato zamrznemo 4 dni
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 333

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Poleg tega še dodatna opomba: kaj naredite z rjavim acetonom, ki vam je ostal od četrtega koraka, ga destilirate in ponovno uporabite ali ga zavržete? (Pravilno uporabljate brezvodni aceton?)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Prefiltrirani aceton hranite v zamrzovalniku, da poskusite kristalizirati več materiala, če se ne kristalizira nič drugega, lahko pustite aceton, da se pri RT posuši v ravni plošči ali podobnem, da pridobite material ali freebase
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Razmerje 10 : 1? To se zdi precej veliko acetona, ne?. Običajno z razmerjem 4:1 dobite čisto belo mdma.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ali dodajate 36-odstotni HCL neposredno v neobdelano prostozračno bazo brez topila?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Zelo dobro!

Zdi se, da dodajajo neposredno v prosto zbirko brez topila, kar me skrbi lol
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Seveda lahko pred dodajanjem HCL zmešate freebase s topilom, vendar boste pozneje potrebovali več časa, da zmes segrejete na 130C, ker bo to topilo izhlapelo, s HCL iz zamrzovalnika pa bo hladna tudi freebase in izogibanje visokim temperaturam med dodajanjem ne bo nobena težava ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Ali veste, da MDMA ni mogoče segrevati s kislinami na visoke temperature? Izdelek razpade in ni več čisti MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Kislina se nevtralizira s prosto bazo ni kisla zmes, če bi bilo pri postopku kaj narobe, laboratorij izdelka ne bi sporočil kot 95 % čistega MDMA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Kakor koli že:
V svojih objavah vedno pojasnjujem:

"Objavljam najučinkovitejšo metodo v mojem primeru in za to, kar potrebujem, kar ne pomeni, da je to NAJBOLJŠA metoda, pomeni le, da je to NAJBOLJŠA metoda za MENE.
Običajno ne maram objavljati podrobnih metod, kot je ta, pri katerih sem zelo previden, ker so ljudje vajeni razumeti, da objavljam NAJBOLJŠO in edinstveno metodo z vsemi stranskimi posledicami, ki jih ima, raje objavljam popolne in konkretne sinteze, ne splošne metode."


Vse iz pozitivne naravnanosti ;-) samo da se izognemo tovrstnim razpravam, ki se ne bodo nikoli končale;-)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Večina laboratorijev ne more razlikovati med MDMA ali MDDMA ali MDMMA prvi dve imata tudi enako molsko maso.

Samo NMR lahko razloči MDMA in MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43

Domnevam, da govorite o čistem "kemičnem" acetonu in ne o acetonu iz supermarketa.
Kaj pa potem 99 %, ki ga lahko dobim tukaj?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
ali kdo ve, kaj se zgodi, če ph pade prenizko, na primer ph 2? Ugotovil sem, da se zelo hitro zniža s 7 na 2, in se sprašujem, ali je vredno vzeti kristale iz acetona in jih obdelati, saj sem dobil dobro količino kristalov
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
To bi moralo biti v redu, ker ste se razbili ot v acetonu. Več kisline povzroči le več nečistoč.
Ali ste dobili velike kristale, ko ste vročo zakisano freebazo prelili v hladen aceton?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ko sem To v preteklosti naredil pri 120C, da, sem dobil velike kristale, zdaj pri 130C dobim svetleč prah

Hvala.
 
View previous replies…
Top