Question MDP2NP v MDMA, ali je to mogoče?

jjtr813

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI,
imam 1-(3,4-metilendioksifenil)-2-nitroprop-1-en in LAH.

Vem, da obstaja pot 100 MDA Shulgin.

Hvala,
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
To le ni najučinkovitejši način ... čeprav je mogoč, bi osebno raje uporabil MDA, saj je treba na zadnji stopnji monometiliranja pričakovati precejšnje izgube. MDP2NP je mogoče pretvoriti tudi v MDP2P in ga nato podvreči reduktivni aminizaciji z metilaminom, vendar nimam pojma o priročnosti te metode, saj je keton precej občutljiv in ga je treba čim krajši čas hraniti v zamrzovalniku.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Vedno sem se spraševal, kako dobite piperonal, morda piperonil alkohol ozonolisis kdo ve, če bi kdo dal piperonal kupiti, bi ga vzel nekaj tudi zaradi vonja ha
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
samo naredite ozonolizo na piperinu witch u lahko pridobite iz črne paprike, če imate čas, ali samo kupite kot izvleček paprike.
Mislim, da je obstajal tudi način za prehod od vanilina do protokatečunega aldehida in nato do piperona.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Obstaja pmk glycidate my frend but I just mentioned I coud buy piperonal if it was acessabill
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Vem, da ste vprašali, kako ga lahko dobite, in sem odgovoril na vaše vprašanje fin.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
ocetna kislina, urotropin, piperonil klorid dobite približno 30 g piperonala s čistostjo 96 %
 
Top