MDA IZ HELIONALNEGA - METODA STRAŠILA

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Ali kdo pozna preostali del tega recepta? Gre za znano sintezno pot, potrebujem njen konec, del hofmannove preureditve z uporabo TCCA za tvorbo MDA. Hvala.

sledi spodaj:




100g
Helional (100 g ~ 92 ml)
Hidroksilamin HCl (36,93 g)
DMSO (500ml)
NaOH (21g)
H2O2 30 % raztopina (ph 7,5-7.
8)
(600ml)

Helionalna masa: 192,21 g/mol
Masa hidroksilamin.HCl: 69,49 g/mol

Raztopini hidroksilamin HCl (.53mol, 36,93g) v DMSO (500ml) smo dodali aldehid (.52mol, 100g). To raztopino smo nato 90 minut segrevali pri temperaturi 85-90* nad vročo/ vrelo vodo z močnim mešanjem [poskrbite, da je RBF odprt]. Po odstranitvi toplote smo raztopino pustili stati na mešalniku, dokler temperatura ni dosegla ~80*, in dodali vodni NaOH**, dokler nismo dosegli pH 10 (dodajanje raztopine NaOH povzroči dim in potemnitev raztopine. Opaziti je bilo močno spremembo pH). [neobvezno: dodanih je bilo 6 g sode bikarbone, da bi pomagala kot pH pufr]. Nato je bilo pri 70*+ skozi lijak po kapljicah dodanih 500-600 ml nevtraliziranega 30-odstotnega H2O2, pri čemer je bila temperatura pod 95*, pH pa se je spremljal, da je ostal med 9 in 10 (po potrebi dodajte 10-odstotno raztopino NaOH). Po končanem dodajanju smo reakcijo pustili mešati, dokler nista prenehala nastajati plin in eksotermija. Nastalo svetlo rumeno raztopino prelijemo v pireks posodo s temperaturo približno 50* in jo postavimo v hladilnik s temperaturo 0* ter pustimo stati čez noč. Nastali kristali se vakuumsko filtrirajo in sperejo z vodo. Količinski izkoristek. (Morali bi biti bleščeče beli amidni kristali, morda s pridihom rumene barve, ki bi se morala izločiti z izpiranjem z vodo).

Razlogi za nizke izkoristke so lahko pregrevanje hidroksilamina/DMSO (vse, kar je več kot 100*, bo povzročilo rumene nečiste amide/nižje izkoristke) in dodajanje premalo H2O2 v pravilnem območju pH.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
u uspelo kdaj ?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Jaz ne, vendar več skrivnih laboratorijev v moji državi izdeluje MDA po tej sintetični poti
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Kje ste našli to sintezo?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
V delu brazilske policije, ki je priloženo na spletu s sestavljenim laboratorijem in delom recepta, napisanega z roko, in v drugem forumu na darkwebu. Gre za preprosto pot, ki jo za proizvodnjo MDA uporabljajo številni tajni laboratoriji.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Če je kdo to že poskusil, nam prosim sporočite, kako se je izkazalo¡¿?!
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Delite z nami?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Sem že dobil celoten recept bro, sem bil uspešen
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kje lahko najdem celoten recept? Dva psa sta mi dala mizerne izkoristke, ki nikoli niso presegli 40 %.
Zdi se mi, da bi bila reduktivna aminizacija s titanovim tetroksidom dober test...
Kaj menite o tem?
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kaj se nevtralizira 30 % H2O2; kako lahko "nevtraliziramo" bazo in se ta še vedno obnaša kot baza?
 
Top