Priročnik. Kako varno prenesti stvari v avtomobilu

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
V tem priročniku bomo dobili navodila, kako se zavarovati med prenosom stvari, začenši z izbiro avtomobila in izbiro mesta za skrivališče ter končajoč z zgodbami za komunikacijo s policisti.

Izbira avtomobila.
Za varno delo bomo potrebovali namenski avtomobil. Poskusite izbrati najbolj priljubljene modele primestnih avtomobilov, ki ne bodo izstopali po edinstvenem tuningu ali drugih podrobnostih. Najboljša izbira bo 4WD (štirikolesni pogon) Na primer KIA Sportage, Renault Duster, Škoda YETI, SSANGYONG ACTYON, HOVER GREAT WALL.

V avtomobilskem salonu se ne splača kupiti novega avtomobila, bolje je kupiti rabljen avtomobil, ki je bil v uporabi 5-10 let. Med iskanjem avtomobila morate biti najprej pozorni na njegovo tehnično stanje in ne na njegovo barvo. Tehnično stanje naj bi zagotavljalo dolgotrajno dobro delovanje.

Takoj po nakupu pojdite na servis in zamenjajte vse potrošne materiale, pri nadaljnjem vzdrževanju pa ne skoparite s podrobnostmi in redno opravljajte diagnostiko v servisih.

Težave z avtomobilom vam bodo otežile pot in lahko privedejo do nepričakovanih posledic do srečanja s policisti, zato je treba vsa tveganja čim bolj zmanjšati. Poleg tega ne pozabite poskrbeti za ustrezne pnevmatike za lokacijo, po kateri boste prevažali. Če se odpravljate na daljšo razdaljo, razmislite o izbiri univerzalnih različic pnevmatik.

Kam lahko skrijete stvari.
Za prevoz stvari je treba uporabiti zaprte pakete. Priročna bo uporaba zapiralnika na zadrgo in vakuumskega zapiralnika z vrečkami za pakiranje. Pakete lahko prekrijete tudi z lepilnim trakom za razlikovanje vrste in teže stvari (če je to potrebno).

Obstaja veliko različic, kako varno skriti pakete s stvarmi. Vse je odvisno od modela avtomobila ter zmogljivosti in značilnosti embalaže z materialom. Pozorno preglejte notranjost avtomobila, saj je v večini modelov avtomobilov veliko posebnih konstrukcijskih niš in skrivališč, pomembno je le, da jih najdete.

V nadaljevanju vam bomo ponudili nekaj idej o načinih skrivanja stvari. Kakorkoli že, vedno si morate zapomniti, da bolj kot bo vaš pristop iznajdljiv, manjša bo verjetnost, da bo vaše skrivališče s stvarmi najdeno. Tako je najboljša različica ustvarjanje lastnega edinstvenega skrivališča.

Lažni katalizator.

2021 09 06 17 43

Ta različica ni najlažja za tehnično izvedbo, vendar vam bo pomagala varno skriti vaše stvari.

Skrijte ga v vrata avtomobila pod oblazinjenje.

2021 09 06 17 44

Ta različica skrivališča je priljubljena zaradi enostavnosti izvedbe.

Postavite ga pod sesalni kolektor.
2021 09 06 17 46

Pri tej različici skrinje bodo stvari skrite v ohišju zračnega filtra, ki je v vsakem modelu avtomobila. Ne pozabite pustiti prostega prostora za pravilno delovanje avtomobila.

Postavite ga v osrednji predor pod kalup za držalo za skodelico.

2021 09 06 17 47

Obstaja možnost, da bo za razstavljanje tega dela avtomobila potreben dodaten napor. Vse je odvisno od posebnosti strukture notranjosti vašega avtomobila. Ploščo natančno razstavite, da ne boste pustili znakov razstavljanja, prav tako pa bo bolje, da skrivališče stvari pritrdite s trakom.

Kaj storiti med komunikacijo s policijo.

Najpomembnejše je, da ohranite mirnost in da nadzorujete svoja čustva. Zato si boste morali ustvariti čim bolj podrobno zgodbo o svojem cilju in točki potovanja ter vanjo tudi sami verjeti.

Pripravite razširjene odgovore na naslednja vprašanja:

  • Od kod se vozite, kakšen je vaš cilj in koliko časa je trajala vožnja?
  • Kakšen je smisel vašega obiska? Kaj boste počeli v tem kraju?
  • Kako se imenuje podjetje, v katerem delate, in kakšen je vaš poklic?
Vsaka podrobnost vaše zgodbe mora biti čim bližje resnici, vaš videz pa mora potrjevati tudi vaš poklic. Prav tako boste morali biti pozorni na potrditev namena vašega obiska. Če na primer trdite, da greste na počitnice, boste morali s seboj vzeti turistično opremo ali kovček z oblačili. Če trdite, da greste na praznovanje s sorodniki, lahko darilni paket položite na zadnji sedež. Takšnih različic je lahko veliko, odvisno je od kraja, kamor se odpravljate.

Da bi se izognili nepotrebnim stikom s policijo, se poskušajte vključiti v splošni tok avtomobilov in ne prekoračite hitrosti. Preden se odpravite na pot, preverite pot in poskusite najti obvoze kontrolnih točk, če obstajajo. Če pa številka vašega avtomobila ni lokalna, se ne vozite samo po podeželskih cestah, saj lahko to vzbudi nepotreben sum in zanimanje policistov.

Tudi če se niste mogli izogniti komunikaciji s policijo, ne pozabite, da ste trdoživi državljan, ki spoštuje zakone, in da ne kršite zakona, zato bodite mirni in ne kažite znakov, da vas situacija skrbi.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Ti so grozni. Nekoč mi je uspelo pretihotapiti x100 stisnjenih tablet MDMA v ZDA iz Tijuane MX. Imela sem jih kar v žepu kapuce z napisom Pikachu spirit, ki sem jo nosila. Uspelo mi je vstopiti brez težav.
Drugič mi je z iste vstopne točke uspelo pretihotapiti x10 1,5-mililitrskih stekleničk ketamina. Tokrat sem jih samo pustil v kovčku in natisnil lažno potrdilo, da so za moje živali. Spet je delovalo.
Mislim, da ni težko, samo uporabite svojo domišljijo in stojte na mestu.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Morali bi obstajati načini za prenos kemikalij v drugo obliko? Npr. prenesti mdma kot nekakšno tekočino in jo samo napačno označiti? Ali pa se morda pošalite in iz tega ustvarite papirje.

Ali ne bi bilo v primeru THC dovolj varno prevažati THC, raztopljen v etanolu? Še vedno bi dišalo po etanolu (domnevam) in testi bi bili pozitivni na etanol. Nisem prepričan o prilagojenih hitrih testih THC in ali delujejo, če je topilo etanol (pravi laboratorijski testi tu verjetno niso prevarani).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Prelijte ga v stekleničko za zeliščno tinkturo (v primeru plevela) in če vas kdo vpraša, lahko poveste, kaj je to. Mislim, da bo testni strijp pokazal prisotnost TCH.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Fake catalyst one should be safe af (if sealed, cleaned with alcohol so dog cant sniff). toda zanimalo me je, ali poznate način za izdelavo prefinjenih skrivališč za pasti v avtomobilih, kot je to za orožje večinoma in majhne količine, ali bi potreboval avtomehanika, ki mu zaupam in ima zelo dobre električne spretnosti?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Ni dobra zamisel, da bi snov skrili v ohišje katalizatorja. Skriti jo morate na mestu, kjer ne bo prišlo do segrevanja. Posoda mora biti neprepustna za zrak in mora biti vgrajena v konstrukcijo vozila. Tudi ohišje zračnega filtra ni primerno. Lahko se zgodi, da se embalaža s snovjo poškoduje. Prepričan sem, da se bo avtomobilski motor odzval brez razumevanja. Skrivanje nečesa pod oblogo vrat ali v avtomobilu je enako. Na splošno se mi zdi neumno prevažati nekaj prepovedanega čez mejo ZDA. Vse je enako, kot če bi prostovoljno vstopili na policijsko postajo in povedali, da jemljete prepovedano))) Ne noreči. Pustite, da to storijo strokovnjaki.
 

horus

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali kdo ve, kako narediti kokain v tekoči obliki, namočena oblačila s kokainom prenesti in ga rekristalizirati ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Raztapljanje v vodi.
 

horus

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali imate več informacij, kot je razmerje btw kokain/voda. In kako impregnirati oblačila z ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
O topnosti kokain hidroklorida v vodi ni informacij. Lahko naredite enostaven poskus in jo določite sami.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
To bi bili zabavni poskusi.
 

khalsajee

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
spoznajte se z voznikom tovornjaka
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
ali to za vrečkana oblačila pomeni, da je treba oblačila prevažati vlažna?
Prav tako ali to pomeni, da je voda dobro topilo za reskristalizacijo koksa v prahu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
To pomeni, da je bil kokain raztopljen v vodi, ta voda pa namočena in posušena od oblačil. Kokain se nahaja v vlaknih bombaža.
Ne, voda je dobro topilo za raztapljanje in ni primerna za rekristalizacijo.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
ok, tako da svojo spojino pridobivate z ekstrakcijo na trdno in tekoče z izbranim ekstrakcijskim topilom. Samo izbrati morate dobro ekstrakcijsko topilo za našo spojino in cotonska vlakna?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ne potrebujete ga izvlečka. Ponovno ga morate raztopiti v vodi iz oblačil in to vodo izhlapeti. Da bi ohranili svojo kokainsko belino, se morate izogibati pobarvanemu bombažu.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Zahtevno bi bilo, da bi bil enakomeren, da ne bi pritegnil pozornosti, če bi carina uporabljala kakšno napravo za zaznavanje ultra močne svetlobe. Če poleg nje pustite stekleničko lubrikanta, bodo hitro sklepali, zakaj je srajca videti obarvana lol.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Menim, da ima pri tem veliko vlogo tudi socialni inženiring. Če ne celo največjo.
Ne glede na to, kako dobra je vaša shramba ... si samo predstavljajte situacijo, ko se morate še vedno srečevati z LE, medtem ko iščejo vašo shrambo !?
Sposobnost analizirati situacijo in jo pravilno odigrati v smislu pripovedovanja zgodb in majhnih pogovorov pomeni veliko razliko.
Samozavest ter prijaznost, prijaznost in dobrodošlica lahko v situaciji, ko se soočite s policijsko kontrolo, veliko pripomoreta.
Nikoli ne pozabite: Tudi policisti so le ljudje, ki včasih delajo napake in se ujamejo v pasti (psihološke pasti).
 
Top