Lounge

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33
Če potrebujete podrobna navodila za sintezo različnih psihoaktivnih snovi,
dobrodošli v razdelkuTehnologije sinteze in analize (povezava).

Če želite kupiti ali prodati katero koli drogo, lahko to storite v razdelku Trg (povezava).


Razdelek Lounge pa je odprto pogovorno območje, kjer lahko razpravljate o vseh temah.
Upoštevajte, da v tem razdelku, tako kot v vseh drugih razdelkih foruma,
ne smete žaliti svojih sogovornikov.

Vse drugo je dovoljeno.

Fantje, kaj menite o našem forumu? Imamo mlad projekt, vendar zelo obetaven. Smo šele na začetku naše poti, vendar mnogi med vami že vidite potencial, ki ga ima projekt, in koristi, ki jih lahko prinese udeležencem. Zdaj stojite pri začetkih in hvaležni smo, da nas podpirate.
Kaj menite, da manjka v našem viru? Kaj bi radi videli na tem mestu zdaj ali v prihodnosti? Ali bi radi kaj dodali ali spremenili? Zapišite vse svoje želje in opažanja, prisluhnili bomo vsem.

Morda bi radi sodelovali v življenju našega vira ali ponudili kakšno storitev?
Pišite meni ali administratorju HEISENBERGU v zasebna sporočila, pogovorili se bomo o tem.
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Morda bom v prihodnosti razmislil o kvizih in spletnih izpitih, da bi imel dobro predstavo o stopnji želje uporabnikov, da se preizkusijo tudi izobraževalna aplikacija, prav tako pa bi lahko pomagala rubrika, v kateri bi se videoposnetki in slike anonimno objavljali za povratne informacije.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Z veseljem bi prispeval k forumu tudi drugače kot le kot aktivni član ali vodja skupine skupnosti.

Na kakšne načine razmišljate? HEISENBERG?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
To je pravzaprav dobro vprašanje.
Naša forumska ekipa je najboljša na svetu pri izdelavi novih dizajnerskih zdravil. Poslovanje z zdravili se je že zdavnaj prenehalo razvijati. Le malo ljudi si upa poskusiti kaj novega. Preseneča me, da je MDMA še vedno v trendu med vsemi obstoječimi drogami (tega ni težko razumeti z analizo trendov na Googlu za določene poizvedbe).
Tako imenovane najbolj priljubljene tržnice darknet imajo več deset tisoč prodaj na leto, to je primerljivo z dnevno ulično prodajo v velemestu.
Želimo postati priljubljeni. Ne le priljubljeni med precej ozkim občinstvom, ki uporablja torus in se ukvarja s sintezo psihoaktivnih snovi. Naša naloga je spremeniti paradigmo celotnega posla z drogami. Posel z drogami narediti varen za vse njegove udeležence. Da kupci ne bi prišli v neposreden stik s prodajalci, da proizvajalci ne bi prišli v neposreden stik z distributerji.
Pri poslovanju s prepovedanimi drogami obstajajo trije glavni problemi:
  1. Pridobivanje kemičnih reagentov.
  2. Metode proizvodnje snovi
  3. Prodaja

Naš forum rešuje prva dva problema. Tu lahko kupite skoraj vse, kar potrebujete za proizvodnjo najbolj priljubljenih snovi. Ostane nam še rešitev problema prodaje.
Kako bi po vašem mnenju morala biti videti tržnica prihodnosti? Zaradi česa se bodo ulični prodajalci preselili na darknet?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Prevajanje mora biti enostavno. Ulični prodajalci vržejo nekaj oblačil in odprejo vrata. Vse, kar je potrebno za zaščito pred izpostavljenostjo na internetu, se zdi preobsežno. Za starega človeka sem precej vešč interneta, toda repi, ključi, izhodna vozlišča, povsem ločen računalnik, ki nikoli ne pride na svetlobni splet ... to mi preprečuje interakcijo na način, kot bi si želel. niti ne vem, kakšna vprašanja naj postavim. Presenečen bi bil, če bi ugotovil, da je večina trgovcev tehničnih strokovnjakov.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Strinjam se.

Ko sem prvič začel študirati vse, sem bil precej navdušen. Vse sem si sproti izpisoval in ugotavljal, potem pa sem prebral Heisenbergovo varnostno objavo. (Mimogrede, Heisberg, super objava kot ponavadi.)

Sledil sem z njegovim učbenikom, resnično sem se trudil, da bi se naučil. Potem pa me je zadelo, kot piki komarja na čelo... Ne bom imel časa, da bi počel, kar želim, ker so vse stvari s področja kibernetske zaščite velikanski zalogaj časa! Verjetno je to le standardna obrt za ljudi, ki se ukvarjajo s prenosom količin izdelkov, ampak jaz se želim igrati v svoji kuhinji, se malo samozdraviti itd.

Zdi se kot statistična resnica, da je nekaj odstotkov članov foruma pripadnikov organov pregona. Samo nekaj za razmislek.

Zato se sprašujem, ali ni dovolj dobro, da se samo povežem prek VPN in se odpravim naprej s svojim zanesljivim brskalnikom Tor?

Kaj menite o tem?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG Za rešitev tretjega vprašanja menim, da mora darkweb razmišljati bolj sodobno :)

Mogoče zdaj vključuje nove osnove, ne le kot mrtve kapljice, ampak tudi olajša prodajalcem skaliranje njihovega poslovanja, če ga primerjamo z vodenjem katere koli druge oblike spletnega poslovanja, saj so to možnosti, s katerimi danes tekmujejo podjetja za prodajo prepovedanih drog na darkwebu.
Zato menim, da je naloga tržnic, da vključijo te strukture.
Mislim, da bi lahko bili primeri za to:
  • Varnost (XMR, PGP, strožji pogoji za nove člane foruma/nove prodajalce, tehnologije Web3 za 2FA)
  • Oblikovanje uporabniškega vmesnika/uporabniškega vmesnika
  • Uporabnost
  • Možnosti oglaševanja
  • Možnost vključitve tržnih promocij
  • Možnost merjenja uspešnosti trženja/trgovine
  • Spodbude za nove stranke, da se pridružijo platformi
  • višje zahteve za prodajalce
    • nadzor kakovosti
    • boljša slikovna/video vsebina za dokazila in vsebino
    • sistem na ravni
    • depozit samo za nove prodajalce
    • minimalni dnevni čas za dostop do spleta, da se zagotovi boljša storitev za stranke
Prav tako še vedno menim, da so lahko mrtve kapljice odlična rešitev za spodbujanje novih strank, ki uporabljajo darkweb.
Toda da bi to postalo dostopno in sodobno, je treba najprej spodbuditi nove prodajalce, da začnejo prodajati na darkwebu.
Mislim, da bo potem, ko bo mogoče izboljšati ponudbo (ponudba, kakovost, cena), sledilo povpraševanje.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG da bi nekaj dodal, bi rekel, da bi moral trg prihodnosti vključevati čisto strukturo mrtvih kapljic s hirahialnim sistemom.
Znotraj tega sistema ne bi bilo mogoče doseči le zastavic za stranke/prodajalce, temveč tudi izenačiti te. Te ravni vam omogočajo samodejno napredovanje po decentralizirani lestvici glede na kakovost vloženega dela.
To lahko temelji na kvantitativnem in kvalitativnem sistemu ocenjevanja, ki lahko temelji na ocenah strank.
Decentralizacija bi bila ključni del tega, da se zagotovi tudi varnost.
Prijave prodajalcev bi morale biti decentraliziran postopek, ki bi lahko vključeval skupnost v obliki odprtega postopka vzorčenja, na podlagi katerega bi skupnost sprejela ali zavrnila prijavo prodajalca.
Enako velja za uvrstitev novih izdelkov vsakega prodajalca na seznam. Če bi prodajalec na primer zbral veliko negativnih povratnih informacij, bi se lahko prodaja ustavila, prodajalec pa bi moral najprej rešiti obstoječe pritožbe in skupnosti ponovno dokazati kakovost izdelka, da bi bil ponovno sprejet v prodajo.
Ta koncept, ki temelji na decentralizaciji in skupnosti, bi lahko bil zelo pomemben in bi ga lahko vključili v celotno strukturo tržnice.

Upam, da ta razlaga ni bila preveč nestrukturirana, vendar menim, da je precej dobro opisala, kako bi lahko decentralizacija koristila svetovnemu prometu z drogami
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Velik del tega, kar ste napisali, je samoumeven. Strinjam se skoraj z vsem.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
To je naključno mesto za tipkanje stvari. Izdelava MDMA iz Sass je težavna. S tem mislim na pridobitev dobrega Sassa. Za nekaj časa moram opustiti droge in prebrskati to spletno mesto ter poiskati nekoga, ki prodaja dober Sass.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Na vzhodu Severne Amerike raste kot plevel. Kadarkoli bi lahko šla nabirat kupček. Do konca življenja bi lahko kožuhovino odiral z dreves, pa se ne bi dotaknil števila dreves sassafrasa v vzhodni NA
 
Top