Question Looking for a vendor Iščem prodajalca, ki ga ne morem najti NUJNO

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
potrebujem prodajalca bmk ali predhodnika p2p dobavitelj mi lahko pošlje v ALŽIRIJO ANNABA 23000 najhitrejši možni način prosim fantje potrebujem 1kg.
Ne morem najti nikogar, saj sem raziskoval skoraj teden dni.
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آ Ali je mogoče, da pridem iz Azije in sodelujem z vami pri vašem delu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Vprašajte kitajščino na tem spletnem mestu. Ali ste si ogledali trg? Kitajci na tem mestu bodo opravili spremstvo. Prosim, otroci, zapomnite si: UPORABLJAJTE FUNKCIJO PREISKOVANJA! To je dobesedno v pravilih.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Ne mislite, da sem iskal in nisem našel, da je razlog, zakaj sem objavil tukaj ?ali je to prišel vrgel vaš um vsaj enkrat.... Kakorkoli že sem uporabil jebeno funkcijo iskanja, in ni našel, da je razlog, zakaj im posting tukaj in nope hvala...ste tako pametni, ki kažejo te chineese..... oooh didnt know abt that info sorryyyy...fuuuuuck ive messaged vse jebene štiri od njih na tem forumu pred objavo, tako da nehaj misliti, da si jebena najpametnejša oseba, ki kaže na nekatere fuuuucking noob stvari ...im poskuša najti, kar sem iskal in im utrujen, tako da prosim ne potrebujem vaše pritožbe tukaj....im ne objavlja to na sprednji strani vašega doma ...hvala za vaše razumevanje
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Tu je več kot 4 kitajščine. P2p in bmk sta prepovedana po vsem svetu. Gre za isto stvar, fenilaceton. Izdelate ga lahko sami. Ne morete ga nikjer zakonito kupiti, razen če imate dokumentacijo. V nekem filmu, ki sem ga nekoč videl, je bil stavek: "Tako zelo te je skrbelo, ali lahko nekaj narediš, da nisi nikoli pomislil, ali bi moral nekaj narediti. Met lahko kupite lažje kot fenilaceton. Poiščite prekurzor, ki je na voljo, in imeli boste več sreče. Poskusite ostati mirni. Vaša odločitev je, kako se boste odzvali na ljudi.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
prosim preberite preden komentirate ...kdo je rekel o p2p ne mislite da tega ne vem prosim nehajte vem da veste samo poiščite drug članek prosim hvala vseeno
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Mislim, da z vašim načinom pisanja ne boste dobili odgovora.... Izdelek je na Kitajskem prepovedan, zato ga tam ne bodo dobili več. Ne na forumu ne zunaj njega. Izberite drugo pot kot prek bmk. Navedenih je veliko drugih načinov. Če bi bil na njihovem mestu, bi poskušal uporabiti p2np kot predhodnika.
 
Top