Question Ali vas bodo legalna zelišča naredila visoke?

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni. iščem legalne rastline, ki me bodo naredile visoko. Uporabljala sem mačjo meto kot čaj in res me je uspavala in umirjala. Ali poznate kakšna druga psihedelična zelišča ali mešanice? Prosim, da je dostop do njih enostaven. Zelo bi vam bil hvaležen, če bi mi lahko pri tem pomagali.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hvala za predlog, vendar mi ni lahko dostopno. Ali mi lahko priporočite kaj, kar bi zlahka našel v zeliščarskih trgovinah?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Kratom, kanna in fenibut so v številnih krajih zakoniti in vas lahko omamijo
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Muškatni orešček - pojejte 1 ali 2 zavitka; počakajte nekaj ur in čarovnija se bo začela. 100-odstotno zakonita aroma
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
To sem veliko raziskoval, vendar so neželeni učinki, kot sta bruhanje in bolečine v trebuhu, precej visoki, če se jemlje samo muškatni orešček. Ali imate recept?
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Muškatni orešček pojejte z nečim krepkim in popijte vodo. Tveganje za bruhanje in bolečine v trebuhu je vedno prisotno, vendar se zdi zbledelo. Precej sanjsko ali tripidno stanje - blago in zabavno.

P.S. Tega nisem počel že od svojega 16. leta in to le enkrat ali dvakrat.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Kombinacija čaja iz modrega lotosa, baldrijana in pasijonke vam lahko prinese nekaj učinkov. Včasih sem ga pil, in čeprav me ne omamlja, me zelo sprošča, prav tako nekateri poročajo o psihedeličnih učinkih te kombinacije modrega lotosa in pasijonke, zlasti če je pomešana s konopljo.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hvala. Poskusil bom. Koliko gramov teh treh zelišč naj dodam? Ali imate kakšne predloge?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Za najboljše učinke lahko uporabite od 3 do 5 g vsakega od njih. Poskusite lahko tudi s kajenjem modrega lotosa in pasijonke.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
53
Reaction score
41
Points
18
Deals
15
ne vem, kje živiš, brat, ampak poišči datura stramonium ali artemisia absynthum. za pravilno uporabo potrebujeta posebno nego/termine, vendar bo prva od njiju zelo visoka o_O, vendar se ne pozabi vrniti ;)
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hvala za predlog. Do artemisia absinthium imam enostaven dostop. Ali obstaja kakšen recept zanj? Ali ga lahko pijem kot čaj? Kaj priporočate?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Ne poskušajte datura hehe
 
Top