Vprašanja v zvezi s sintezo PMK/MDP2P v velikem obsegu

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Po mojem omejenem znanju obstajata dva najboljša načina za ustvarjanje PMK/MDP2P: (za proizvodnjo MDMA)
Eden z uporabo safrola, drugi pa z uporabo PMK glicidata in klorovodikove kisline (mislim, da)


1. Ali kdo pozna kakšna dobra navodila za obe reakciji?
2. Ali imam prav, ko pravim, da metoda z glikidatom PMK ustvari rakemični MDP2P? Če je tako, kako ga lahko spremenim v navaden MDP2P
3. Ali kdo pozna dobre dobavitelje/kraje, kjer je mogoče dobiti kemikalije, potrebne za obsežne reakcije?

Hvala!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Glicidat lažje
Obstaja več poti, pri čemer bomo izhajali iz razpoložljivosti reagentov v vaši regiji
Vse različice racemata
Če je izhodišče glikidat, vam lahko poskušamo pomagati. Pišite v PM
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Zelo bi me zanimal enak nasvet, ali vam lahko pišem v PM?
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Enako

lahko kdo objavi nekaj dobrih dobaviteljev za pmk glicidat?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Ustvarite vozovnico
 
  • Like
Reactions: HCL

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Torej... Zdi se, da imam enake težave kot veliko ljudi... novi ETHYL GLY je težko dobiti pravilne rezultate... imam enako vprašanje kot druge objave tukaj, to rjavo gosto olje, ki je videti zelo umazano... recept sem sledil:

-MIX 1,4 LT vode in 240 gr NaOH ter 1 kg etglyja-pmk pri 80º za eno uro
- dodajte 650 g HCL pri 80º in mešajte eno uro (ali ni preveč HCL?).
-nato separator
nato izpiranje v slanici + 2-krat izpiranje z vodo
-separator
-nato vakuumska destilacija (še ni bila izvedena, ker nisem bil prepričan, da je vse v redu)
-nato separator, to je za odstranitev kislosti (zakaj... sem že naredil slanico.... ne vem)
-nato ponovno 500 ml vode in separator
-vakuumska destilacija, dokler ne izgine vsa voda
-voila


To je recept, ki sem ga dobila od prodajalca pmk... ampak ko sem vprašala nekaj nejasnih podrobnosti, ni vedel... samo prodal ga je.

zato so moja vprašanja tukaj:

Predlogi za vse korake? kot so temperature, časi in drugi nasveti?
Tukaj sem prebral, da je treba dodati hcl pri isti temperaturi kot v prvem koraku, ali je to lahko ključ do čistega olja?

tnx fantje
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Reakcijo z natrijevim hidroksidom poskušajte začeti pri temperaturi 20-21*C, čas pa dodajte do 12 ur.
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kdaj? Čas mešanja s hidroksidom, čas mešanja s hcl ali kaj?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Poskušal sem vam poslati sporočilo z nekaj precej kritičnimi vprašanji, vendar se mi že nekaj tednov ni oglasil... Ali obstaja kakšen drug način za neposreden stik z vami ali drugimi strokovnjaki? Obstaja postopek, ki sem ga začrtal, in rad bi, da ga potrdijo izkušene oči, če je to mogoče.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Poskusite ga objaviti tukaj, stavim, da je tu nekaj ljudi z izkušnjami na tem področju...
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Morda potrebujemo videoposnetek o tem, kako sintetizirati novi kitajski PMK do MDMA, to bi razrešilo številne dvome.

Mene bi spodbudilo, če bi mi kdo pokazal korak za korakom, saj imam od januarja 1 kg PMK in je nedotaknjen.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Enostavna reakcija. Problem so surovine.
Številka CAS snovi, v PM, da ne bi tu prišlo do poplave. Če bomo to naredili, jo objavite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Številka CAS snovi, ki jo imam, je: 28578-16-7

Potrebne snovi lahko dobim brez večjih težav, saj sem dober pri iskanju.

Zelo bi bil vesel, če bi lahko forumu zagotovil pomoč v zvezi s tem vprašanjem, saj o proizvodnji MDMA ni nič jasnega, nekaj fotografij/videoposnetkov pa bi bilo dobro za skupnost. Ali pa učitelj, ki bi nas vodil korak za korakom in ga nato objavil na forumu. Spodbujam vas, da to dokumentirate.
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Torej dh2o z natrijevim hidroksidom zmešajte pri 20*C in pri tej temperaturi dodajte pmk glicidat? Če je tako, ali se v teh 12 urah segreje na 80*C? Ali pa ga 12 ur hranite pri 20*C?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Po moji razlagi, ki izhaja iz tega, kar je povedal William, je treba izdelek 12 ur hraniti pri 20 stopinjah (sobna temperatura). Torej ne, ne segrevajte.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ampak to bi lahko delovalo morda za stare pmk.... ta nova voščena snov se ne bo stopila pri 20ªc.... IMO bi morala biti najnižja temperatura tik nad temperaturo taljenja te snovi ... 33º ... sicer bomo napačno izvedli saponifikacijo, pri kateri se vosek ne bo stopil, kot mislim.... imam prav?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Sveže pripravljena vodna raztopina alkalije bo dala temperaturo. Če smo raztopino ohladili, bi morala pri nizki temperaturi potekati tudi reakcija.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
vendar je težava v tem, da kratek dvig temperature, ki ga daje NAOH, ni dovolj za taljenje.... običajno je velika in trdna skala, in to je bolečina... zelo težavno, saj se povsod drži
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Lahko se izvaja pri kateri koli temperaturi, začenši pri sobni temperaturi. Višja kot je temperatura, hitrejša je reakcija, vendar je tudi večja možnost za nastanek stranskih produktov.
 
Top