Question Kristalne oblike ketamina

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni vsi, prijatelj me je vprašal, ali se lahko kristali ketamina spremenijo v drugačno obliko, kot je sveča ali kaj podobnega. Prodaja ketamine v razsutem stanju, zato je namen, da bi bile pošiljke manj opazne na carini. To bi bil S-ketamin. Rekel je, da je nekaj podobnega naredil z mdma in silikonskimi oblikovalniki. Ali se to lahko naredi? Če da, ali me lahko kdo nauči?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
dokler ga lahko ločite, morda poskusite dodati maščobne kisline, kot je palmitinska kislina, ali ga preprosto zmešajte s palmovim oljem? nisem prepričan, ali bi se obdržalo v obliki sveč, vendar je to le ideja
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ločiti R od S? Če imam torej čisti s ket, kako ga lahko rekristaliziram v drugo obliko?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
mislil sem samo, da bi dodal kakšno vezivo ali emulgator, kot bi ga dodal tabletam, sirupu ali čemu podobnemu, in ga obravnaval kot vosek ter naredil svečo

tukaj so informacije o racemizaciji r-ketamina. nisem našel točno tistega, kar si iskal, vendar upam, da boš imel kaj od tega :3
 
  • Like
Reactions: vis

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ko se poskušam registrirati na spletno mesto, želi elektronski naslov. Idk if thats safe
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
uporabite samo začasno e-pošto. afaik vam je ni treba preverjati

na spletni strani je veliko dobrih virov, uporabljam jo za odgovore na večino svojih vprašanj, povezanih s kemijo lol ^^;
 
Top