JHW-018 (citat)

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
V tem članku vam bomo predstavili, kako pridobiti JWH-018 iz gnojila Bonsai. Za začetek morate zbrati naslednje materiale: - Ko boste zbrali vse potrebščine, upoštevajte naslednje previdnostne ukrepe: - gnojilo za bonsaje - izopropilni alkohol - steklene kozarce - sito - filtrirni papir - lijak: 1. V steklenem kozarcu zmešajte 1 del gnojila Bonsai s 3 deli izopropil alkohola. 2. Mešanico dobro pretresite, da se združi. 3. Mešanico precedite skozi cedilo v lijak iz filtrirnega papirja. 4. Prefiltrirano zmes prelijte v drug steklen kozarec. 5. Približajte se cilju kozarca in ga 30 sekund močno stresajte. 6. Mešanico pustite stati 30 minut. 7. Odlijte zgornje plasti izopropil alkohola, pri čemer pazite, da ne motite usedline v kozarcu. 8. V stekleničko za uporabo dajte želeno količino ostanka jwh-018. Pri uvajanju jwh-018 iz gnojila za bonsaje je pomembno, da upoštevate prave previdnostne ukrepe, da zagotovite, da boste iz svojega računalnika dobili največ. Najprej v steklenem kozarcu zmešajte 1 del bonsajskega gnojila s 3 deli izopropil alkohola. Mešanico dobro pretresite, da se združi. Mešanico precedite skozi cedilo v lijak iz filtrirnega papirja. Precejeno zmes prelijte v drug steklen kozarec. Pokrijte stojala kozarca in 30 sekund močno stresajte. Mešanico pustite stati 30 minut. Počasi prelijte zgornje plasti izopropil alkohola, pri čemer pazite, da ne motite usedline v kozarcu. Želeno količino ostanka jwh-018 dajte v steklenico za uporabo. Gnojilo za drevesa bonsaj Jwh-018
CRFSUCTduD
 

leonQuez

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2022
Messages
8
Reaction score
16
Points
3
Kaj je sir. Ta indol bromopentan
 

highlord

Don't buy from me
New Member
Joined
May 12, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali morate želeno količino ponovno raztopiti v alkoholu, da jo lahko nanesete na list ?
 

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Koliko Jwh 018 lahko dobite s to metodo ?
 
Top