Imam 50 tablet efedrina, kaj lahko z njimi storim

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Torej, upoštevajte, da nimam laboratorija, imam kuhinjo in to je edini način, da lahko naredim karkoli, kaj lahko naredim s 50 zavihki efedrina kot preprost hišni recept, kot je super enostaven za začetnika
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Kalijev permangenat ga bo spremenil v katinon, ki je stopničko višje od efedrina in eno nižje od amfetamina
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Odvisno je tudi od tega, kakšne....
Če nimajo lepljive lupine, potem:

Možnost №1

Zdrobite v prah in dvakrat sperite z etilnim alkoholom.

Prašek za tablete + 100 ml alkohola.
Filtrirajte.
nato dodajte še 100 ml alkohola in filtrirajte.
Dobljeni alkohol z v njem raztopljenim efedrin HCL med mešanjem v dvojnem kotlu izparevajte do suhega!
efedrin HCL postrgamo z rezilom in stehtamo.

Na 1 gram efedrina dodamo 0,3 g rdečega fosforja. (to pomeni, da za 10 g efedrina dodamo 3 g fosforja).
dajte v majhno bučko. 50-100 ml (prodaja se kjer koli)
zmešajte do gladkega.

Naslednji korak:
Dobljeni zmesi dodajte kristalni jod. Natančno enaka količina kot efedrina. 1:1
zmešajte in močno pretresite, pri tem pa trkajte ob dlan.
15-30 minut.
Mešanica se mora oblikovati v eno samo kepo.
Sedaj erlenmajerico zapremo z zamaškom, v katerega vstavimo stekleno cevko (laboratorijsko pipeto), katere tanek rob najprej odbijemo. Pipeta bo delovala kot hladilnik.

Sedaj lahko to maso rahlo segrejemo, na primer tako, da jo potopimo v posodo z vročo vodo.
Naša naloga je, da košček počasi stopimo.


ko se bo kepa stopila, se bodo pojavili znaki vrenja naše reaktivne mase.
na površini se bodo pojavili mehurčki.
Iz naše pipete - hladilnika se bo začel sproščati plin, katerega vonja zdaj ne boste zamenjali z ničemer v življenju!)):)
To je plinasti ( HI )(vodikov jodid), ki se sprošča. To je tisti, ki naš efedrin obnovi v pervintin.
skozi naš hladilnik dodajte nekaj kapljic vode (3-5 kapljic na gram efedrina, ne več)
Reaktivno maso je treba v tem stanju hraniti 20-30 minut.
Naš jodin začne aktivno izstopati in odletavati iz reaktivne mase
nato povečamo segrevanje na 150 in močno mešamo, dokler se reakcija ne konča.

Kako veste, da je reakcija končana?


Jod je začel aktivno izstopati iz hladilnika. (in po približno dveh minutah se je ustavil)
Reaktivna masa se je zdaj opazno posvetlila.
Zdaj ni več bordo barve zaradi jodovih nečistoč
ni več homogena, in če jo pustimo stati minuto, se bo fosfor usedel in tekočina, ki bo ostala, bo rumenkasto rožnata.

Korak №3
v erlenmajerico nalijemo vodo:
Za 1 gram efedrina 3 ml vode.
Premešajte in filtrirajte skozi filter za kavo.
In še enkrat ponovimo zadnji korak.......
voda.....mešanje.....filtriranje.
In filtrirano vodo združimo.

KONEC


1,5 ml raztopine bo zadostovalo, da boste naslednjih 24 ur budni.
in še manj za začetnika.

Po 1,5-2 mesecih redne uporabe boste opazno shujšali, na obrazu se vam bodo začele pojavljati akne. Pod očmi se bo pojavila rahla modrina.
Po pol leta sistematične uporabe boste lahko igrali v filmih o zombijih brez ličil.:)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Če ste izločili svoje tablete in ste jih moralno pripravljeni spremeniti v zdravila za uživanje, vam ne priporočam, da bi poskušali zgoraj navedeno... Če se odločite, da se boste lotili kuhanja RP/I2, ga naredite tako, kot so to storili v videoposnetkih.

Efedron (cat) je možnost, vendar ni najlažja. Po mojem mnenju je metamfetamin verjetno najpreprostejša in najboljša možnost. Pri delu s psevdo obstaja več načinov, vendar lahko predlagam le kuhanje RP/I2 ali pretresanje in pečenje (redukcija breze) - z amoniakom in litijem. SnB bo zahteval nekaj domače naloge in varnostnih ukrepov, zato ga ne bi poskušal, če ne bi bil prepričan, da razumeš, kaj moraš storiti in česa ne smeš storiti, in kar je najpomembneje ... kdaj vse pustiti in bežati ali vzeti gasilni aparat itd... Pravzaprav boste morda želeli izvesti SnB v gasilniku, kot je to storil gospod v epizodi Hamiltonsove farmacevtske družbe o metamfetaminu. Steklenica z gatoradom ali kaj podobnega pa bo prav tako v redu...

Veliko sreče,
o7
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Po mojem osebnem mnenju je redukcija breze veliko nevarnejša od zgoraj opisane metode.
Od opisane metode do metamfetamina pa je samo 1 korak.
Kislo-alkalna ekstrakcija in izolacija končnega izdelka s kisanjem.
In to je to.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Strinjam se, da je kuhalnik z rdečim P ob ustreznem prezračevanju teoretično nekoliko varnejši. Samo razmislite, kaj bi bilo slabše? Shake and bake s steklenico popa na dvorišču ali karkoli drugega... ali pa kuhalnik z rdečim P, z ustreznim steklom v kleti ali garaži itd. Če odštejemo delo, sta obe redukciji "enostopenjski", če imate HI ali litij v amonijevem ogljikovodiku. Ne poskušam se prepirati, samo poskušam pomagati novincu razumeti... tako kot si želim, da bi si ljudje, ki vedo, dejansko vzeli čas, da bi se ukvarjali z mano, namesto da bi kup klovnov govoril o svojem imperiju drog s prostitutkami in športnimi avtomobili, vendar sem se oddaljil...

Ne želim reči, da so vaše metode nevarne. Ta posebna metoda/razlaga se mi zdi le nekoliko ekscentrična in zapletena za to, kar bi moral biti kuhar rdečega P. Skoraj me spominja na potisk/poteg z izpuščeno polovico besed. Če poskušaš nekoga novega uvesti v delo, mu moraš razložiti nekatere stvari in ga opozoriti na tveganja itd. Da bi razumeli. Zato sem predlagal videoposnetke - v njih je vse zajeto na jasen in strokoven način. Pravim vse, vendar mislim predvsem na čiščenje - varnost. Žal, prijatelj, ne vidim nobene omembe natrijevega tiosulfata ali česa podobnega za nevtralizacijo odvečnega joda. Hlapi kisline HI niso preveč prijazni, vendar bi vas moral v resnici skrbeti tudi fosgen. Kaj pa pranje končnega izdelka z acetonom?

V bistvu nekomu pravite, da lahko reakcijsko raztopino samo filtrira in je pripravljena za uživanje. To je v bistvu oralna raztopina krokodila - brez sranja vas bo spremenila v vznemirljivega zombija.
Če se na kopnem ne utopite s fosgenom, tako da pljuča in organe spremenite v HCl, boste z met-krokodilovim sokom v 6 mesecih do enega leta zgnili od znotraj navzven ...

Od kod izhajam, je, kot sem rekel, poskus pomagati novincem pri razumevanju, ne pa samo posredovati nejasna ali nepopolna navodila/recepte, še posebej brez kakršnega koli varnostnega opozorila. Pravzaprav mi je nekoč neki kreten rekel, da ko kuhaš metamfetamin, se od hlapov dvigneš višje, kot bi se kdajkoli od streljanja ali česa podobnega. Kot novinec, ki se ukvarja z nečim tako nevarnim, skrivnostnim in neizprosnim, kot je kemija, si vzemite čas in se učite in študirajte in raziskujte in berite in vprašajte vse, kar lahko, in ne počnite ničesar, če niste prepričani o rezultatih. Kot tisti stari citat: "Če se hočeš o nečem naučiti, ne preberi ene knjige, ampak deset." Vse informacije, ki jih potrebuješ, so samo na tej spletni strani. Ne pozabite, da lahko zlahka združite dva običajno neoporečna gospodinjska izdelka in si uničite življenje, vsem drugim pa ne boste vedeli, kaj vas je zadelo - na primer belilo in amoniak.
... Samo zato, ker je nekdo na internetu rekel: "Hej, to je način za izdelavo metamfetamina" ... "Ja? ... Super, to imam doma......................💀."

Če povzamem, kot pogosto rečem ljudem na BB: "Ne sledite navodilom, ne da bi jih prej razumeli." - Berite, berite, berite....
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Strinjam se!
Vedno se je treba učiti!
Izkušnje se pridobivajo z večkratnim ponavljanjem istega postopka.
Samo dejstvo, da si ogledate videoposnetek, vam ne bo omogočilo razumevanja procesa!:)
Če nekdo kupi pištolo, mu to ne bo takoj dalo spretnosti in izkušenj pri streljanju iz nje.
P.S. In pisal sem o zombijih!))
 
Top