Question IV za začetnike.

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Pozdravljeni tukaj morda precej neumno vprašanje 😀 ampak im zanimivo ljudi,kako ste vbrizgavanje meth ali nekaj podobnega 4 mmc? Ne morem najti jasnega odgovora, zato jo bom vprašal...se opravičujem, če so jo nekateri že objavili....

Kot sem videl, nekateri ljudje samo zmešajo sterilno vodo z zdrobljenim metamfetaminom in si ga nato neposredno vbrizgajo, je to varno? Ali je treba dodati kakšen limuntus ali kaj podobnega?
Nikoli ne uporabljam IV samo radoveden...ty
Če ima kdo izkušnjo, bom vesel, če boste delili svoje izkušnje.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Nikoli nisem delal IV, vendar sem videl dovolj serije Breaking Bad in lahko združim 1 in 1.

Snov morate sterilizirati, to običajno storite tako, da jo raztopite (metamfetamin in 4-mmc v vodi ali citronsko kislino za npr. heroin) in nato kuhate na žlici, da zavre in postane varna za IV. Po tem tekočino potegnete v brizgo skozi bombaž, da filtrirate morebitne trdne delce, in vzamete samo tekočino.
 

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Ali ste prepričani, da je treba prevesti? Ali ni nevarno, da vanj samo damo sterilno vodo s supstanco? Ty za odgovor
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Da, v to sem prepričan. Samo pomislite na to. Izdelek gre skozi kdo ve koliko rok. Morda ga režejo s kdo ve kakšnimi snovmi, zajemajo z nesterilnimi predmeti v nesterilne vrečke. V njem bodo bakterije in mikroskopski mikroorganizmi, teh stvari pa vaša sterilna voda ne bo uničila. Sterilizirati jo morate z alkoholom (vendar potem ne bo dobra za IV) ali toploto, torej jo je treba skuhati.
 

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Oh okey, to je smiselno 🙂, ali bo hit vplival na met ali 4 mmc, medtem ko je kuhan itd, ali lahko poškoduje izdelek in ali lahko uporabim samo bombažni filter iz cigarete, ki jo zvijam ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kje lahko dobim ta "limuntus"?🤷 kaj počne? Z vbrizgavanjem snovi naravnost v žile obidete številne varnostne funkcije, vgrajene v vaše telo. Vbrizgavanje uličnih drog ni super. Enkrat sem poskusil, in sicer z nekaj kokaina.
Za božjo voljo, ja, upal bi, da bo to čim bolj higienično. S kuhanjem se ničesar ne sterilizira, vendar se s tem uničijo živi virusi in bakterije. Predstavljajte si okužbo, ki bi jo lahko dobili, če bi si vbrizgavali kakšno sranje, ki je imelo na desetine držav tretjega sveta, obrisali rit z golimi rokami, roke, ki se ga dotikajo 😱 zagotovo bi se držali vodotopnega, potegnjenega skozi bombažno kroglico, brez pikic v njem, odvisno od tega, kaj je bilo, bi ga lahko najprej A/B ekstrahiral.....
100 mg kokaina mi ni dalo droge, ko sem poskusil. Ciljal sem nizko, moral bi začeti pri 200 mg.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Limuntus je citronska kislina v obliki prahu. Tam, od koder prihajam, jo lahko zelo enostavno dobite na vsaki tržnici, saj se pogosto uporablja v kulinariki. Verjetno jo lahko tudi pri nas dobite zelo preprosto, vendar se verjetno ne imenuje limuntus.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Prepričajte se, da uporabljate čisto opremo in da območje vbrizgavanja sperme obrišete z alkoholom. Okužbe krvi in druge so slabe
 
Top