Question Ali je med destilacijo z vodno paro potrebno stalno mešanje?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ali je med destilacijo z vodno paro potrebno stalno mešanje? Thx ansver
 
Solution
I use a double jacketed reactor. with cooling equipment. top mixer. I'm just a beginner, I'm doing my third synthesis. p2np, nabh4, cucl2 route . I want to make oil

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Vaše vprašanje je nekoliko nenatančno. Vendar pa med potekom destilacije preprečuje nevarne zamude pri vrenju.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ali je dobro, če ga zmešam? 100 obratov na minuto. angleščina je slaba, žal mi je
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
vendar sem brez znanja 😄, zato je mešanje v redu. Nisem bil prepričan, vendar se zahvaljujem za odgovor. Mešam ga 😄
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
To je težko reči brez poznavanja vaše nastavitve, odvisno od vrste mešala. Vendar mislim, da vidite, če se vse premika verjetno.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Uporabljam reaktor z dvojnim plaščem. z opremo za hlajenje. zgornji mešalnik. Sem šele začetnik, izvajam tretjo sintezo. p2np, nabh4, cucl2 pot . Želim narediti olje
 
Solution

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Nisem strokovnjak, vendar bi rekel, da morate kupiti manjšo vrtljivo bučko zaradi izgub v teh velikih reaktorjih.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Končno mi je uspelo izdelati a-olje. tretjič mi je uspelo. Sem popoln amater. Zdaj pripravljam pot p2np s težo 1 kg. V nekaj urah bom objavil slike. Zelo sem vesel, če kdo potrebuje pomoč, z veseljem pomagam pri sintezi olja. Lahko razložim v amaterskem jeziku 😀
 
Top