Ali je bitcoin precenjen?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Ko vidite, da se vsi ti mešalniki zapirajo, da so kibernetski kriminalci ujeti, ko poskušajo svojo kriptovaluto pretvoriti v realno premoženje, ... je po mojem mnenju to zato, ker je bitcoin javen in ga je mogoče izslediti nazaj.

Zakaj se, za vraga, še vedno pogosto uporablja in je tako zelo cenjen?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ne vem, zakaj ljudje uporabljajo čudne kriptomikserje, ki jih vodijo kriminalci, ko pa lahko uporabite nekaj, kot je godex.io
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Borze lahko zaklenejo trgovino, če je polog prišel z naslova s črne liste, Bitcoin je v tem primeru še vedno težava.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Imel sem zelo dobre izkušnje z XVG, veliko hitreje kot XMR, vendar se trgi še vedno držijo BTC
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> Valuta Verge (XVG) ima pregledno glavno knjigo, ki vsakomur omogoča vpogled v vse njene transakcije.

Tako jim je mogoče slediti tudi pri zamenjavi valute v sredstva iz realnega sveta.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Dva odgovora na vaša vprašanja
"Ali je bitcoin precenjen?"

Po mojem mnenju NIkakor ni podcenjen, če sploh.

V njegovi "zasnovi" je, da se njegova vrednost že po naravi dviguje, in zaradi številnih dejavnikov ne more biti nikoli precenjen
kot so
obratno vnetje.....

In glede anonimnega denarja, napovedujem, da bo XRP ali Monero kričati navzgor v vrednosti in je dejansko 🤔 a grait naložbe (Če im a tru fortune teller.) Pravim, da bo cena Monero letijo do najmanj nizke 10k USD in Bitcoin bo matk 180-300k usd, preden se zavedate, ali v 4-5years

Že nekaj let pravilno napovedujem vzpone in padce vrednosti BTC.

Boste videli, sem bil rudar in sem imel kot dosen ASIC je delal za mene 24/7 na 256SHA algo za 3 leta. Plačal sem do kot 6500usd za elektriko za nekaj kot 2 meseca, še vedno je plačal ali dokler moja coldwallet "zamrznil" in moj račun Binance je bil vdrt in sem bil zaklenjen iz njega z FIDO2 (Yubikey), tako da v bistvu neomajna, razen če ste ciljno usmerjeni posebej

Zaupajte mi in UPORABITE svoj denar zdaj, ko lahko, ne ukvarjajte se preveč z njim, je le denar 💰 🤑
. Lahko ga moustofthetime naredite iEASY


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Perspektiva bitcoina ni bila zasnovana z zasebnostjo in anonimnostjo , je bila večja verjetnost, da bo glitched iz centralne banke in ohranitev tam lastno sredstvo in da je vrednost od sebe in ima uradno oskrbo, ki so omejene, tako da lahko igralec doda več vrednosti v njem pa Monero je uradna oskrba je določena na 18.400.000 XMR. , skupna izdaja pa ni omejena. Ko je dosežena celotna izdaja, se nato vsaki dve minuti stalno izdaja 0,3 XMR pod imenom "repna emisija". Razlog za ta sistem je, da se poleg provizije po izteku nadomestila za rudarjenje ljudem zagotovi spodbuda za vzdrževanje verige blokov.

Bitcoin in Moreno imata različen koncept in različno skupno ponudbo iz ekosistema.
Eden je bolj osredotočen na zasebnost, drugi pa je namenjen shranjevanju vrednosti.
Ne mislim, da so bili bitcoini precenjeni , zakaj so Black-rock in druge velike operacije tako obsedene z bitcoini?
Želijo manipulirati s trgom in pridobiti nadzor nad ekosistemom.
 
Top