Question znotraj kroga, ki se ukvarja z drogami?

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, zanimalo me je, ali je bolje biti osebno vpleten v lokalno mrežo za droge, kjer bi lahko varno kupoval droge brez kakršnih koli sumov kriminalne dejavnosti. ali bi bilo bolje, če bi lahko droge kupoval prek spleta in to počel v svoji zasebnosti?
meni je smiselno, če ste funkcionalni odvisnik, verjetno ne želite viseti okoli tistih, ki vam lahko kadar koli priskrbijo kar koli. morda se motim ali je drugače. toda po mojih osebnih izkušnjah. če poskušate ostati tiho in nikoli ne ropate ali poškodujete drugih, vas bo zakon opazoval 10-krat bolj.
 

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Razumem, da bi rekli, da se motiš, ker prispevaš k dilerjem in splošnemu "problemu z drogami", jaz pa bi moral reči, da zapravljaš sredstva za boj proti lastni vladi, namesto da bi pomagal svojim ljudem
 

berrek

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 4, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Najboljši način je vedno nakup prek spleta. Paziti morate, da imate dobro anonimno povezavo in da imate anonimno kapljico, kjer naročate ur zdravila.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Menim, da je varneje, če se ne ukvarjate z ljudmi iz IRL. Moje mnenje pa
 

JaanTaan1738

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 26, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Najpomembnejše je, da se dogovorite s spletnim dobaviteljem, ki je zanesljiv, ko si zagotovite, da vam za zaloge ni treba biti odvisni od lokalnih "skupin"
 
Top