po vašem mnenju je najboljši način's za pošiljanje kilogramov.

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
hej, fantje, zanima me, kaj menite, kateri način je najboljši in varen za pošiljanje kilogramov drog, kot je iz turčije ali britanije v, kot je poljska? malo se pogovorimo
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kilogram bi ločil na 2-4 dele in te poslal trojno zapečatene, skrite v nečem.

Vložite kilograme česa? Kilogram amfetamina porabi veliko manj prostora kot kilogram trave.
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Res je, da ne bi bilo slabo, če bi natančno vedeli, kaj pošiljate.

Predvidevam, da je treba pakete poslati s pismom, ker pa ne poznam države izvora, ne poznam dovoljenih dimenzij.

Samo ena od idej bi bila, da bi dobili zvitek folije za zavijanje palet ali katerega koli drugega pakirnega materiala, ki ga zmečkate in položite v paket, tako da je videti, kot da ščiti predmet, nato pa stvari skrijete v folijo.
Da bi bil izdelek videti pristen, bi poslal originalno zapakiran predmet, ki ima nizko vrednost blaga.

Celotno stvar pošljite kot vzorčno pošiljko s ponarejenim računom, da blaga ne bi bilo treba cariniti, in navedite podjetje kot pošiljatelja in po možnosti tudi prejemnika.

Kot je dejal že KokosDreams, iz tega naredite več paketov.

Lahko pa poskusite prek VPN ustvariti poljsko etiketo s poljskim naslovom pošiljanja in poljskim prejemnikom, zaradi česar bi bilo videti, da je bil paket napačno poslan in da je tako prešel carino.

Tudi v tem primeru ga je treba skriti čim bolj nepokrito.
Najbolje je, če gre za izdelek, ki ga je mogoče po odprtju ponovno zapreti.

PKjF5B4Czu


Za to bi morali sami opraviti nekaj raziskav, saj mi je ta metoda znana le iz govoric, zato vam ne morem povedati, ali bo res delovala na ta način.
Najprej bi se lahko odpovedali poskusni pošiljki, če imate še dovolj časa.

Pošiljke iz držav, ki niso članice EU, so žal vedno povezane z določenim tveganjem
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni!
Najprej bi rad povedal, da je ta forum hitro pridobil moje simpatije in postal moj najljubši kraj za preverjanje tem in pridobivanje spoznanj. S tem v zvezi:
Želim začeti razpravo v zvezi s temo globalnega ladijskega prometa. Prosim, da mi sporočite, če želite deliti nekaj zanimivih načinov v zvezi s tem. Predvsem želim vedeti o prevozu tablet in praškov v velikih količinah v kraje, kot so AUS/NZ in druge otoške družbe.
V teh krajih je veliko kokaina in ekstazija, vendar kako to pride v državo? Vedno bo obstajalo veliko tveganje, da se pošiljke ujamejo, vendar bi rad izvedel za nasvete in trike, ki so morda še kako neznani. Mylar in kovina/privarek itd. je dobro osnovno znanje, vendar poskušam najti nekaj, kar bi taktiko povzdignilo na višjo raven.
Prebral sem niti na to temo, ki smo jih dobili tukaj na forumu, in to je bilo v veliko pomoč. Nekaj idej sem dobil sam iz aswell in imam predhodne izkušnje na področju domačega pošiljanja, vendar si želim razširiti svoje znanje na področju mednarodne logistike. (Samo za svoje znanje ;-) )
Razumem, da to ni nekaj, o čemer bi ljudje, ki se s tem ukvarjajo, želeli odkrito razpravljati. Če mi kdo želi poslati sporočilo na to temo, ga z veseljem pozdravljam!
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Skrijte ga v avtomobilu brez registrskih tablic ali registracije. Nato pokličite vlečno službo, da avto odpelje meddržavno ob predpostavki, da ste v ZDA. Če vas zalotijo (kar se ne bo zgodilo), bo voznik vedel le, da je bil najeti za vleko avtomobila in da vaši podatki (vnaprej plačana gotovina) niso resnični, namembna točka pa je bila nekaj, kar ste nameravali spremeniti v zadnjem trenutku, ko bo tovornjak prispel.
 
Top