Looking for a vendor IŠČEM ZA NAKUP

Calikilo

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Želim kupiti laboratorijsko opremo. ali mi lahko kdo to omogoči ali me vsaj usmeri v pravo smer. prosim in se zahvaljujem
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Vse, kar potrebujete, je na voljo v Amazonu. Odvisno od tega, kaj in koliko bo vaše izdelovanje odvisno od vrste opreme, ki jo potrebujete. Toda na ebayu in Amazonu je na voljo vse, kar potrebujete.
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Amazon, eBay in tudi Aliexpress.

Aliexpress ima res kakovosten material po zelo nizkih cenah. Njihova embalaža je zelo dobro izdelana.
Preizkusil in odobril sem jih na primer z destilacijo žveplove kisline!
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
no, laboratorijsko opremo imamo tukaj za prodajo na spletni strani, lahko pa jo kupite tudi na drugih trgih, kot je dejal serialz, odvisno pa je tudi od tega, za kakšen obseg se odločite, ali za velik obseg, majhen obseg ali kaj, če ste šele začeli, se odločite za majhen obseg, da se ne raznese.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Kaj menite o rotavapih in šaržnih reaktorjih iz Alibabe?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Večino stvari, ki jih potrebujete, lahko dejansko najdete na Amazonu, odvisno pa je od vašega obsega in zdravil za sintezo
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Da, brez težav.

Če ne poznate trgovine, ki prodaja na portalu Alibaba, morate vedno prebrati povratne informacije strank. (Ocena trgovine)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Razmišljam o podjetju Shanghai Yuanhuai Industrial Co, Ltd. , če veste kaj o njih.

V svoji trgovini imajo 17 ocen s 4,9/5 zvezdicami.

Hvala za vaše povratne informacije, zdi se mi, da so številni ameriški prodajalci le prodajalci na drobno kitajskih strojev, ko gre za rotacijske in šaržne reaktorje, zato bi bilo morda vredno preučiti kitajska podjetja, ki jih prodajajo
 
Top