Question Naročila sem 3 g afgana 4 in dobila črne lepljive kamne

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Naročeno 4g afghan 4 dobil to. Prodajalec trdi, da je narava prišla do njega in ga naredila črnega zaradi vlage ali česa podobnega. Every #4 Heroin ive gotten has never been black or sticky. Ali lahko to nekako spremenim v dejanski tan afghan 4? Ali je to izgubljen primer in je prodajalec lagal ter mi poslal BTH?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
To izgleda, kot da bi se lahko kadilo, morda, to ni številka 4, kot je katera koli, ki sem jo kdaj videl, Če bi bil pravi katran, bi rekel, da naredite stari pretresite in razbijte trik, kjer ste ga dali v stekleničko za tablete z nikelj in penijem (pravim oba, ker se ne spomnim, kateri natančno), nato dajte katran v steklenico z njimi in malo pecilnega praška (NE SODA) kot približno 1-2 žličke na gram, torej sploh ne veliko, nato pa ga dobro nekaj minut pretresite iz pekla. Nato jo za približno 10 minut postavite v zamrzovalnik, nato pa jo ponovno pretresite, da se razbije na majhne koščke skoraj v prahu, ki jih je mogoče vdihavati. Sovražim katran in ker ne uporabljam IV, to storim, če lahko najdem samo katran, vendar je ta stvar videti trša od katrana, ki ga običajno vidim. Sprašujem se, ali ga ni mogoče kaditi kot opij. Katerega ste zahtevali v naročilu? Gun powder ali afganistanski? Za prijatelja sem dobil G afganistanskega in v njem je bilo nekaj majhnih koščkov, pomešanih s tanskim prahom, vendar niso bili nič takšnega, pa tudi jakost je bila precej dobra. Videl sem ljudi, ki so zmešali črno, tan in malo belega v mini mešalniku in so ga imenovali piškotki in smetana, stvari so bile ognjene, vendar so najbolje delovale z IV
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Ne vem, zakaj si se spet zapletel z njo. Ne vem, zakaj se je spet zapletla s teboj. Nobeden od vaju ni zares pameten, vendar je nabijanje dekleta s posebnimi potrebami precej zavržno. Niti eden od vas se ni naučil, ko je bilo to prvič. Umivam si roke nad celotno zadevo. Dva graha v zrnu. Če bi mi rekla "jebem tvojo mrtvo sestro" in nato hotela nekaj kupiti, bi se posral v vrečko za pecivo in ti jo poslal. Ne, ne to sporočilo, to je drugič.
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
Predstavljajte si, da tega ne pričakujejo...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Haha, nisem ga uporabljal. Its obv H just not the right shit I already sold it. V bistvu se je zgodilo, da sem se opravičil za celotno situacijo, preden se je strinjala, da mi ponovno proda, zato sem jo kupil in dobil to idk in idc lol
 
Top