Potrebujem nekoga, da me nauči, kako pripraviti mefedron z običajnimi kemikalijami in na enostaven način (varen način)?

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hej, ne vem ničesar o kemiji, vendar se želim naučiti in bom vesel, če me tukajšnji gojenci naučijo najlažji način kuhanja mefedrona?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
Sinteza 4mmc iz 2-bromo-4-metil-propiofenona je dokaj prijazna do začetnikov in enostavna, zato sem prepričan, da lahko na BBmarketu najdete vse, kar potrebujete.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
No, običajnih kemikalij ne morete uporabljati za reagente. Obstajajo naravni viri predhodnikov, vendar morajo ti nato prestati več reakcij, preden postanejo neposredni predhodniki. 4mmc je enostavna sinteza iz 2b4mp, vendar ni enostavno začeti iz stvari, ki jih lahko zlahka dobite.
Resnica je, da ni veliko stvari, ki izpolnjujejo vaša merila. Kloroform. Metkatinon iz psevdoefedrina prek kalijevega permangenata.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hvala, kako lahko iz psevdoefedrina naredim metkatinon?
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Preberite si teme o metakomunikacijah!
Oglejte si videoposnetek!!!
Vse je tukaj!!!
Seveda pa ne brez pasti!
Vse to forumsko gradivo ni nič brez osebnega praktičnega dela! In vaše lastne želje po učenju in RAZVOJU!
Potrebna sta vztrajnost in izkušnje! To se razvije s številnimi ponovitvami istega procesa!

Ali pa se pripravite na plačilo 300-500 dolarjev za spletno usposabljanje.
Osebno se tega ne bi lotil niti za večjo vsoto!
Preprosto zato, ker bi lahko med tem, ko vas učim, sintetiziral več kot en kilogram snovi..... In to je vsaj 4000-5000, če se prodaja na debelo..
In to je samo cena methcations! Opiati in opioidi so večkrat dražji...
S spoštovanjem: P.VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Razlog, zakaj silimo ljudi, da sami opravijo raziskave, je, da če se niste trudili, da bi pridobili znanje, ne cenite stopnje nevarnosti, s katero se soočate. Če nekdo vzame vaš denar za plačljivo svetovanje, je dolžan poskrbeti za vašo osebno varnost in je odgovoren, če vam zažge hišo. Tehnično gledano to nikoli ne bi prišlo v poštev, saj se jemanje denarja nekomu za lekcijo o kemiji drog običajno označuje kot zarota za proizvodnjo nadzorovane snovi. Dva človeka pa se lahko streljata o teoretični kemiji. Prebrali ste sintagme, če potrebujete več, vprašajte in dobili bomo še več. Če boste imeli vprašanja, vam bomo odgovorili, vendar morate najprej vsaj prebrati snov.
 
Top