Question Kako začeti?

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni,

želim začeti s poslovanjem z zdravili, vendar nimam nobene povezave na tem področju.

Zato imam veliko vprašanj o tem poslu,
Kakšna so pravila v tem poslu?
Kako lahko pridobim prvo stranko (ne želim prodajati na ulici)? Zanima me prodaja moje droge dilerjem v mojem mestu, ne pa prodaja po gramih.
Kako lahko pošljem svojo drogo v pismu? Drogo sem že prejel v pismu, vendar ne poznam pravil za pošiljanje dobrega anonimnega pisma.
Kako lahko najdem mrtvo cono v svojem mestu? Ali lahko nekje postavim poštni nabiralnik?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Najprej se morate odločiti, s katerimi snovmi boste delali, saj se pristopi k heroinu in marihuani nekoliko razlikujejo.
Nato morate določiti vir snovi, ali jih boste sintetizirali sami ali jih boste kupili in preprodali?
Stranke v svojem mestu lahko poiščete prek interneta ali pa uporabite oglaševanje brez povezave, na primer nalepke.
Ne priporočam pošiljanja pisem, saj to ni varno za pošiljatelja in prejemnika. Mrtve kapljice so najboljša rešitev za poslovanje.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
kako lahko vzpostavim povezavo v svojem mestu?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Ko se želite ukvarjati s tem poslom, morate imeti za to razlog. Želite denar? Seveda želite. Povezava, kot jo imate v mislih, je kot oseba, ki od vas kupi ne majhno količino zdravil, vi pa želite od nje denar. Brez povezav ne morete začeti. (povezave imajo svoje vire) Če želite začeti služiti denar z drogami, morate najprej najti ljudi, ki jih uporabljajo. Imeti morate boljšo ceno ali kakovost, da bodo kupovali pri vas, namesto da bi droge kupovali pri svojih preprodajalcih. Če nimate prakse komuniciranja z odvisniki, potem vam lahko ukradejo popolnoma vse, celo ubijejo vas. Razmislite, ali si to delo res želite. Če pa želite, veliko sreče in ostanite trdi.
 

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mislim, da bom začel s haskom, ker je povpraševanje po njem zelo veliko tam, kjer sem,
nakup in nadaljnja prodaja je zame učinkovitejši, ker z njim nimam nobenih izkušenj.
Snapchat je lahko dober kanal za pridobivanje strank ? Če ga uporabljam, kako ga lahko uporabljam "anonimno"?
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Ja, tudi jaz želim začeti delati v tem poslu. Moja prednostna naloga je konoplja, ker sem vanjo zaljubljen že dolgo časa ✌️, lahko pa sem tudi del distribucijske verige za druge. Imam nekaj več časa zase. Moram zaslužiti nekaj denarja, ker sem popolnoma izgubil skoraj 2k USD in imam dovolj teh mother*uckers. Da, prevarali so me. Mogoče ima kdo kakšno ponudbo? Hvala. Poljska
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Črka je morda premajhna za razumno količino zdravil. Če sem pošten, mi je všeč delati mrtvo kapljico, tudi to je izziv, vendar imaš vsaj nadzor nad blagom in ne puščaš toliko sledi, za razliko od pošiljanja
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
V resnici sta dve stvari, ki jih morate prebrati. Biblijo temnega omrežja in Biblijo prodajalcev. Bila sta na Dread. Poskušam najti povezave
 
Top