Question Koliko bi ljudje plačali za gram psevdoefedrina?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Koliko bi bili ljudje pripravljeni plačati za gram psevdoefedrina, pridobljenega iz tablet? V prihodnosti nameravam tu prodajati, ko se bom naučil kemije.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Gram? 0,30-1,00 CAD, morda. Če bi jih imeli tisoč. In če bi bil zaupanja vreden prodajalec. In če bi me lahko prepričali, da je ta pot boljša od poti borohidroida.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Vem, da Kitajci prodajajo veliko poceni efedrina. Imajo najnižje proizvodne stroške, ker je tam elektrika najcenejša po vsem svetu, in tudi dejavnike, kot je suženjstvo itd.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Kitajska je prikrito prevzela mojo državo in jo spremenila v bazo za tajno sintezo. Resnično smo vstopili v novo zlato dobo. Zanima me, ali imate kje lokalna skladišča ali pošiljate izključno iz Evrope?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Kaj mislite, ker ne razumem
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Opravičujem se, mislil sem le, da so številna kitajska podjetja ustanovila domače trgovine z reagenti za prepovedane snovi. Zanima me, ali imate skladišča v različnih državah za domače pošiljke ali gre samo za mednarodne pošiljke? Sem iz Kanade, če to kaj pojasnjuje.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Imamo skladišče v Kanadi, trenutno prispele pripravljene zaloge PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2, katere izdelke želite v tem trenutku?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Pošiljamo samo iz Poljske - imeti veliko skladišče ni dobro, ker ga je mogoče zlahka opazovati in pakete izslediti -> neumni dobavitelji imajo shranjene velike sračje tovore in jih je mogoče zlahka najti
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Morda. Ali paketi iz Poljske še niso sumljivi? Podobno kot pri naročanju RC iz Nizozemske pred nekaj leti? Morda se motim in si napačno predstavljam priložnosti za tveganje.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
''Akin'' ? Žal tega ne razumem - morda zato, ker sem Poljak in ne poznam kratic besed itd.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Naši paketi niso sumljivi, saj vemo, kaj in kako preverjajo. Pred leti smo bili podjetje iz NL, vendar smo tam prenehali delati, ker se poštnina v NL preverja 5-krat bolj kot pri nas. Poljska je zelo dobra - to vem iz izkušenj.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
brez žalitve človek, ampak kaj pomeni, da bom prodal sudo, ko se bom naučil bout kemijo, vau, izgledaš kot jaz, ko sem delal fotelj kuhar v podzemnem panju ali na wetdreams / zonez letih.
Če ste v EU, veste tako kot jaz, da ker ni večjega trgovanja z d-metom poleg Češke republike in nekaterih tajskih skupnosti, ki uporabljajo in prodajajo shaboo in rožnate tablete yaba samo Tajcem.
tudi rc scena tukaj v eu je bila ogromna in ne govorim danes, ampak od začetka uk scene, uk prepoved in takrat je bila scena bolj obskurna, mislim, da sem bil skoraj ubit od bromodragonfly, ki sem ga takrat uporabljal za trgovino z novostmi, ker so pred kitajsko prepovedjo tukaj v eu obstajale internetne trgovine iz poljske in e-poštni prodajalci kot till.i.come, ki so prodajali pse izvleček iz tablet, vendar mislim, da ne moreš zaslužiti s proizvodnjo pse.
prav tako ne pozabite, da večina metod, ki jih najdete, ni več uporabna, zlasti v ZDA.
Najboljši sta bela 60 ali 120 mg, osebno uporabljam samo 60 mg pse 2,5 cetirizina, ki ga lahko potegnete dobre kvote, ali 120 s povidonom.
prav tako ne pozabite, da so zapisi legendarnih fantov tukaj, ki si delijo to božje delo, vedno končni proces dolge poti, polne neuspešnih poskusov in poskusov.
in tudi minimalna količina pse za dobro kuhanje začetnika je po mojih izkušnjah 8/10 gramov pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Sem novinec za to bro.may I know from cetirizine tableta, can we extract?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ali vas lahko vprašam, kako se izločajo vite 120 (s povidom itd. veliko sranja v notranjosti). tukaj se imenujejo klarinaza..?
 
Top