Question Koliko stane kilogram alfa-PVP?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Zanima me cena Alpha-PVP v vaši regiji

Vprašanja
Koliko stane kilogram alfa-pvp?
Koliko stane gram na ulici?

Vem, da je to preprosta droga za izdelavo, vendar ali je na koncu vredno, če primerjamo, da je na dolgi rok
z dobičkom drugih drog pri proizvodnih stroških in prodaji.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Ta izdelek ni splošno znan, vendar je popoln analog MDPV, ki se je v Evropi prodajal po 3500-5000 evrov za 1 kg.
Ta snov bo vedno našla svojega kupca.
Glavne prednosti so, da je zelo močna stimulacija s kokainsko evforijo ob vstopu, majhni odmerki, možnost uporabe kajenja, preprosta sinteza iz zakonitih reagentov.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Mislim, da bi v ZDA zlahka dobili 5 tisoč dolarjev. Pri odmerku 25 mg bi za začetek želel 50 dolarjev/g. Ne poznam niti ene osebe, ki bi to poskusila tam, kjer se nahajam v ZDA. Z veseljem bi plačal 50 $/g. Morda bi plačal 100 $.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Zelo rad kadim crack. IDGAF, kaj si kdo misli, še vedno naredim vse, kar moram, ni mi treba krasti ali lagati. To je drago. Izdelujem ga sam in na koncu stane približno 8-10 dolarjev za zadetek (65-80 mg dejanske kokainske baze) Impresivna potenca a-pvp je tisto, kar je sprožilo moje zanimanje Ni bilo videti pretežko za izdelavo, vendar sem prepričan, da bi hitro umrl, če bi imel 500 g
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pozdravljeni, iskal sem informacije o tem zdravilu in ga želim tudi poskusiti. Nikoli še nisem slišal ničesar o tej drogi. ki naj bi bila zelo podobna kokainu? Lahko kadiš in vse ostalo, ne mislim pa, da je podobna kokainu. Če bi bila podobna kokainu, mislim, da bi bil znan.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Na vrhuncu mojih "pustolovščin" z A-PVP so mi 3 kilograme poslali na srednji zahod ZDA za 5600,00 USD in ko sem prodal svoj zadnji gram, sem zanj iztržil 200 USD. Zdaj pa je tu ta zajebani del: Na prvih 100 gramih, ki sem jih naročil, sem sedel skoraj 2 meseca in nisem zaslužil niti centa! Nihče, ki sem ga poznal, ni niti poskusil ali mi pomagal premakniti kakršen koli izdelek na območju, kjer živim. Vsi so se tega bali in jih mediji prepričali, da bodo na koncu nekomu pojedli obraz. Ko sem spoznal nekaj ljudi, ki so živeli v sosednji zvezni državi in so bili redni uporabniki, mi telefon ni nehal zvoniti. To je trajalo približno leto in pol, vedno vrhunske kakovosti in nikoli nisem niti enkrat zmanjšal ali kratkočasil nikogar na teži. Posledično me nihče ni nikoli poskušal oropati in vedno so plačali vnaprej. Po prepovedi, ki jo je uvedla Svetovna zdravstvena organizacija, je cena poskočila v nebo in moje zaloge so hitro pošle. Nikoli si nisem mislil, da mi bo nemogoče dobiti več, vendar od takrat nisem imel niti enkrat več. Prva lekcija, ki sem se je naučil, je, da moraš najti območje s trgom za svoj izdelek, če želiš biti dobičkonosen. Naslednja je bila, da je treba vedno izpolniti svoje obljube. To velja dvojno ali celo trojno za vašega dobavitelja. Nikoli ne bodite nespoštljivi in ne iščite boljšega dogovora, če ste že dosegli dober rezultat. In nenazadnje, nikoli ne zaupajte ženski.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Na voljo sta dva poljska prodajalca z APVP dobre kakovosti in hg kg cene. Zdi se, da veliko kitajskih podjetij (prevladujejo prevaranti) prodaja najcenejše kaznovane apvp aphp mdpv 4mmc mdma itd. Večja kot je cena apxp - večja je možnost, da ga boste dobili. Morate vprašati podjetje več. Začnite z iskanjem CAS 4MMC Hcl na guidechem. Še vedno se trudim, da bi ga dobil prav...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Razlog, zakaj ta droga ni priljubljena, je meth, ki je močnejši, jaz sem naredil oboje in resnično mi ni bil všeč učinek apvp vsa ta stigma za noro stimulacijo, ko sem poskusil (kajenje), se ni zgodilo nič kaj dosti, in na vprašanje v moji regiji ( Bolgarija ) ni trga za kakršne koli katinone, ljudje tu ne marajo novih kemikalij in imajo radi bolj tiste iz stare šole
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Da, nisem ga zares preizkusil, vendar je bil apvp velik hit tukaj, kjer obožujejo pv mc, vendar sem bil razočaran, saj se mi je apvp zdel šibkejši od apihp (oba čista), ki sem ju predstavil tukaj. APVP bi moral biti dolgotrajnejši in učinkovitejši, če bi se uporabljal množično.
Ice nisem poskusil, vendar je dražji in zagotovo živi do svojega težkega slovesa kot breakingbad. MDPV, kralj kopeli, bi mu lahko konkuriral, zato naj se MDPV vrne v proračun. Za zdaj se odločam za "mehak" APVP/APHP.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Havent tried apihp but apvp test is enough for me to be done with pv's, and mdpv still may be rc king but im shure meth recreational is better only IV might be there some gems in pv's but is the kick better then meth or coke I highly doubt, someone iving can tell us as I dont IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ne IV, vendar je APVP odličen IV. APVP je cenejši in lažji za proizvodnjo in upam, da ga bom dobil s Kitajske, da bodo ljudje spet postali nori na netopirje. APVP so močnejši, krajši, z odloženim učinkom, popolni dvojček z dvema jajcema. Led je nedvomno najmočnejši, prav tako pa tudi težave, ki ga obkrožajo. Če se kitajski načrt izide, mi lahko prodajalec trgovine priskrbi Ice itd. iz Južne Amerike. Vse je narejeno v Vietnamu itd. zunaj Kitajske s strani nekdanjih strank podjetja pred velikim zatonom prepovedi na Kitajskem. Oh vlagam svoje glavno življenje v pridobivanje najboljšega uspeha, vendar še vedno le slaboumno.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (pravilno kristalni) je bila droga, ki je bolj kot katera koli druga stimulirala krek, vendar to. Kardiotoksični profil drig samo dont make itt varen...
 
Top