kako izdelati e-tekočino s praškom ADB-Butinaca?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Pozdravljeni vsi, iščem natančno temperaturo za raztapljanje adb-butinaca v prahu v e-tekočini. Rad bi ga vapiral s svojo e-cigareto.

Iskal sem po forumu in nisem našel zadovoljivih rezultatov. Morda sem napačno iskal, morda je na to temo že odprta kakšna tema.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
malo toplote bi delovalo poskusite z uporabo mikrovalovne pečice, če to ne deluje, potem naj ne bo pravi cannabinoinds ste uporaba 25 gramov adb v 1000 ml je tisto, kar sem uporabljal in je bil ogenj.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sam še nisem poskusil raztopiti adb-butinaca v e-tekočini, imam pa nekaj izkušenj z mešanjem okusov. Za eksperimentiranje z različnimi okusi e-tekočin sem uporabil vžigalnik Packman za enkratno uporabo. Ugotovil sem, da je rahlo segrevanje tekočine pripomoglo k enakomernejšemu mešanju okusov. Morda bi lahko poskusili s podobnim pristopom pri svoji nastavitvi - začnite z malo toplote, da vidite, ali bo pomagala bolje raztopiti prah. Pazite le, da bo temperatura nadzorovana, in pred uporabo preverite varnost.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Mislim, da morate sami izdelati e-tekočino. Obstajajo različne sestavine, ki vam omogočajo raztapljanje tistega, kar se ne raztopi v glicerinu ali propilenglikolu.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Priskrbite nekaj pg, raztopite ga v pg, zmešajte pg s sokom za vape, preprosto kot to;

vzemite keramično posodo in vanjo dodajte pg, dajte jo za kakšno minuto v mikrovalovno pečico, vročemu pg dodajte adb, premešajte, pg mora postati oranžno-rumen, zdaj imate pg noidni sok, ki se mora brez večjih zapletov mešati s katerim koli vape sokom
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
V PG se ne raztopijo vse noje. Če to počnete, mi pišite v DM
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
To počnem s 5cl, če se adbb ne raztopi v pg, potem bi rekel, da ga najprej raztopite v toplem etanolu in ga nato zmešajte z raztopino pg
 
Top