Question kako izdelati anabolične steroide?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kupite prašek in ga nato raztopite, da bi ga lahko vbrizgali.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hvala, vendar želim narediti tablete, tako da, i nerd the ingrediente or a complete recuperação, IF you dont know the answer, say to me somente who now this
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Potem potrebujete steroide, ki jih lahko zaužijete brez vbrizgavanja.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Sem iz Kitajske, steroid, peptid, dobavitelj, potrebujem nakup izdelkov, prosim, stopite v stik z mano.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Odvisno od tega, katero spojino mešate in kako koncentriran bo vaš končni izdelek...
Na primer, pripravimo testosteron enantat 250 mg/ml...

Stvari, ki jih boste potrebovali......
-Testosteron Enanthate v prahu
-nosilno olje (uporabljam mct olje) veliko ljudi uporablja olje grozdnih semen. Meni je všeč mct, ker je tanjši.
-benzilalkohol (da raztopina ostane nekoliko sterilna)
-benzil benzoat (topilo za razgradnjo prahu)
-vroča plošča z magnetnim mešalom
-avtoklav (jaz uporabljam steroklav)
-filtri z 22-mikronskim PVDf filtrom
-črpalka za pogon filtra v steklenici.
-čaša za mešanje izdelka na kuhalni plošči (jaz uporabljam 500 ml).
-10ml steklenice z zamaški in stiskalnikom za zamaške.
-tehtnica za tehtanje vsega.


Če torej pripravljam 100 ml testosteronskega enantata s koncentracijo 250 mg/ml, bi sestavine zmešal takole.

* Najprej bi dal 61,25 ml mct olja v čašo na kuhalno ploščo z delujočim magnetnim mešalom... Imam vročo ploščo, vendar zelo nizko, postopoma jo povečam, cilj je, da se zmeša z najmanjšo možno količino toplote, saj lahko preveč toplote razbije vaše orodje.
*Nato v čašo dodajte 18 ml benzil benzoata (18 %) v mct olje, ki se že meša.
*potem dodajte 2 ml benzilalkohola (2 %)
* Ko se za minuto premeša, dodajte 25 gramov testosterona enantata v prahu in pustite, da se premeša in zelo postopoma segrejete, poskusite ostati pod 130 ° F, če je to mogoče... Jaz počasi dvigujem temperaturo, dokler se izdelek ne raztopi... (lahko uporabite topila, kot je etil oelat).
* Ko je končni izdelek temeljito premešan, ga lahko pustite, da se malo ohladi, nato pa ga spustite skozi filter v steklenici... izdelek, ki steče skozi filter, je primeren za stekleničenje... Uporabim pipeto, ki je nastavljena na 10 ml, in končni izdelek natočim v steklenice, ki sem jih potegnil iz steroklava, v steklenice pa po sušenju vstavim zamaške, ki so bili namočeni v benzilalkohol... Če želite biti zelo sterilni, lahko za delo uporabite škatlo z laminarnim tokom, da bodo stvari zelo čiste (nikoli ne bodo popolnoma sterilne). Vsekakor pa na 10 ml stekleničke s končnim izdelkom namestite zamaške, jih zaprete in zatisnete... Wallah

Ko to berem, gotovo vidite, da še zdaleč nisem profesionalec, da ne poznam kemije in da obstaja veliko različnih načinov, razmerij in različnih stvari, ki jih lahko uporabite, vendar to je način, kako to počnem jaz.

Za seštevanje formul lahko uporabite preprost kalkulator aas, kot je ta...
Na različnih forumih Clearnet iščem tudi različne formule... veliko informacij o mešanju različnih spojin v različnih koncentracijah... samo moram narediti nekaj iskanja in branja...
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ste se že pozanimali o naravnih prehranskih dopolnilih, temeljitem programu vadbe ali posvetovanju s trenerjem fitnesa? Ti vam lahko pomagajo doseči cilje brez tveganj, ki jih prinašajo prepovedane snovi. Poleg tega lahko z upoštevanjem naravnih metod dolgoročno dosežete trajnejše in bolj zdrave rezultate.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pred leti sem bil precej radoveden za isto stvar in naletel na spletno stran goliathsteroids.com. Iskreno povedano, bilo je nekakšno olajšanje, da sem našel kraj, ki je preprosto deloval brez vseh dram. Njihove stvari so preproste in zanesljive.

Moj prijatelj se je ukvarjal z bodybuildingom in jih omenil, zato sem ga preveril in smiselno je bilo, da se držim nečesa zakonitega. Nikoli se nisem počutil, kot da bi z njimi taval v temi. Ponujajo solidno ponudbo in jasno je, kaj dobiš. Poskrbite le za varnost in opravite domačo nalogo, preden se spustite v karkoli.
 
Top