Question Kako najdete nove dobavitelje? S katerimi dobavitelji najraje sodelujete?

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Pozdravljeni, v zadnjem času težko najdem nove stranke, zanima me le, s katerimi dobavitelji želite sodelovati?
 

MrPusherNL

Don't buy from me
Member
Joined
May 27, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
@flightrcs odkar sem začel delati z njim, je vse v redu. Ni nobenih težav, če pa že so, so rešitve narejene. najboljši Kuhar iz Evrope
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ko iščem nove dobavitelje, je prva stvar, na katero pazim, komunikacija. Ali je dobavitelj prijazen, komunikativen in se odziva na vprašanja?
Po skrbništvu pa cene, morebitno pogostost naročil, zmogljivost naročil in dobavne roke.

Prav tako mora biti samo klik, tako da je to zabavno za vse udeležene.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ker rc kemikalije iz kitajske zdaj ni posebno in bolj je nevarno za zdravje KU BU kristal je podoben BK EBDP drugo ime Euthylone 2nmc 2mmc 4cdc 4cic 3cdc 4cdc je sranje enako. veliko laboratorija v evropi, ki imajo Top rc 4fa 4mmc 3mmc 3cmc 4cmc bk mdma 6apb 5mapb 5meo mipt 4aco dmt in več top kot v 2010r
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
To je nekoliko izbirčno, vendar če ima dobavitelj skladišče v isti regiji kot jaz, to resnično igra vlogo, saj je veliko manj možnosti, da bodo naročila zasežena.
 
Top