Ali ima kdo zanesljivo, preverjeno sintezo n,n-DET iz triptamina?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Vse je res že v naslovu, vendar me, iskreno povedano, zanima kateri koli od primarnih triptaminov, ki jih je mogoče izdelati iz triptamina - razen n,n-DMT.

Iv je bil uspešen pri sintezi DMT iz triptamina - kar je lepo, prva popolna sinteza zdravila. To je prijeten občutek - drugačen kot pri ekstrakciji, še posebej zato, ker večina ljudi preprosto ne bi poznala razlike!

Kakorkoli že, če ne bom mogel narediti ničesar drugega v majhnih količinah, da bi prvič poskusil, potem bom naredil veliko količino in prodal, da bi financiral svoj naslednji projekt in morda celo rotovap, ker sem super len in bi rad naročil manj kemikalij ter opravil manj destilacij!

Kakorkoli že, yeh, ostalo mi je veliko tryptamina, tako da....yeah lol

Nekako sem pozabil, koliko je DMT dejansko vreden. Morda se mi splača vse to spremeniti v DMT, saj je triptamina res lahko dobiti in odnesti lol

Kakorkoli že
Računam na pametne fante. Zdaj imam črpalko z vrtljivimi lopaticami, tako da lahko potegnem majhen vakuum okoli 1tor ali malo več, tako da mislim, da to odpira nove možnosti destilacije, vendar se lahko motim in to morda ne bo imelo nobene razlike haha
 
Top