gojenje plevela

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
razmišljam, da bi kupil nekaj semen in jih vzgojil, vendar ne vem, kje kupiti na zaupanja vrednem mestu
katera vrsta plevela je boljša in ali moram uporabiti kakšne posebne izdelke za gojenje in izdelavo visokokakovostne plevela?
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pri tem bo veliko narekovala vaša geografska lokacija. Običajno je bolje, da svoje genetike dobite, ne da bi pri tem prestopili mednarodne meje, saj je tako več možnosti, da ne bodo zaseženi. Sam rad uporabljam dobre organske vložke, ker večinoma pridelujem zase, vendar sta v ZDA jacks 123 ali master blend dobra ekonomična izbira, če se ukvarjate s hidro ali neekološko uporabo tal.
 

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Najlepša hvala, pogledal bom, kje lahko kupim te izdelke.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
dude, ta postopek je odvisen od tega, ali boste plevel gojili doma ali zunaj. če ga boste gojili doma, bodo rasle vse vrste rastlin, če boste doma naredili enako zunanje okolje. če želite glavo sative, priporočam jack herrera ali white widow. če želite kakšno vrsto indice, lahko kupite big bud afghanian kush ali bluedream.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Priporočam evropska kalifornijska ali kanadska semena iz dobre semenske banke. Da, za doseganje najboljše učinkovitosti potrebujete izdelke.
Najmanj, kar boste potrebovali:
-stimulator za korenine
-sredstvo za spodbujanje rasti.
-stimulator za cvetenje.

Zelo pomembno je, da korenine operete vsaj dva tedna pred rezanjem.
Ko opravim umivanje, v vodo ne bom dodal nobenega proizvoda. To boste opazili pri okusu in v grlu.

Če je gojenje na prostem, boste potrebovali sredstva proti škodljivcem.

če imate dostop do vode z osmozo, uporabite to vodo

PH idealne vode je med 6,5 in 7,5

pri gojenju v zaprtih prostorih.

Dobro morate nadzorovati temperaturo in vlažnost.
podnevi ne sme presegati 25°, ponoči pa ne sme biti nižja od 15°.
Mlajše kot so rastline, več vlage potrebujejo.

Priporočam uporabo naravnih gnojil, če šele začenjate z gojenjem.

Verjetno sem pozabil na veliko stvari. Z mano se lahko pogovorite po sporočilu in poskušal bom odgovoriti na vsa vprašanja.
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je odvisno od tega, kje se nahajate . Temperatura območja in vse to
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Če gojite v zaprtih prostorih, morate imeti na voljo 18 ur svetlobe za rast in 12 ur za cvetenje. Če želite gojiti na prostem, je zdaj, ko začne prihajati lepo vreme in se ure sonca podaljšajo, pravi čas za začetek.☀️
kupite dobro zemljo in dobra gnojila. bodite zelo previdni pri žuželkah, ki jih gojite zunaj!!!
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Odlična nit!

Vse informacije, ki jih morate vedeti, so na voljo na spletu, na youtubu in Googlu (forumu).

Priporočamo, da ga gojite v zaprtih prostorih, v šotoru za gojenje. Vsa naša trava se goji v šotorih z vsakodnevnim preverjanjem s strani izkušenega pridelovalca.

Gojenje konoplje je kot umetnost, je občutljivo in zahteva čas (veliko), da ga osvojite. Gojenje konoplje je treba jemati kot hobi in nikoli kot delo. Če gojite konopljo kot delo, boste sčasoma postali pohlepni, preskočili boste korake in delali napake.

Najbolje je gojiti v zaprtih prostorih, ker lahko nadzorujete vsako prekleto spremenljivko.

Glede tega, kakšno vrsto trave morate gojiti:
1. Začnite s samocvetlicami (cvetijo po skoraj 100 dneh po sajenju, celo manj).
2. Najprej naredite samo dve rastlini.
3. Spoznajte, kako zdraviti vse bolezni, ki se lahko pojavijo pri rastlini.
4. Učite se iz procesa rasti.
5. Izboljšajte svojo igro. To lahko vključuje veliko stvari, gojenje več rastlin, večji šotor, sistem za samodejno hranjenje, gojenje več sort.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Če je njen namen izključno dobiček, pojdite po amnezijo na kokosovo kokosovo vlakno in si priskrbite optično klimo. To je daleč najlažje z največjim dobičkom
 

R7flex

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
obstaja nekaj mest za pošiljanje semen, za to potrebujete sredstva. kot so kabina, razsvetljava, zrak, ogljikov filter, tekoče gnojilo in prehransko dopolnilo in drugo. vedeti morate tudi, kako skrbeti zanj in za stanje rastline. obstaja nekaj turških forumov, ki jih lahko preverite.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi

Ogledate si lahko spletno mesto growweedeasy.com
Pred leti, ko sem začel gojiti v Rusiji, mi je bila v veliko pomoč. Tam lahko dobite veliko navodil in odgovorov na vsa vprašanja o gojenju. Skupnost je močna in koristna.

Na tej spletni strani sem nov, prišel sem, da bi poskusil prodati spletno travo in morda še kaj drugega. Pravzaprav še nikoli v življenju nisem prodajal prek spleta, gibal sem se v stari šoli, iz oči v oči :)
. Zdaj že nekaj let z ekipo rastemo v Barceloni, trg je težak, vendar je kakovost trave odlična. Menim, da je konkurenca res dobra za končne stranke. Vendar se moraš pri gojenju bolj potruditi in delati, zato je tu več gibanja o kulturi in spoštovanju kot o denarju.
Če imate kakšna priporočila, kje začeti, vam bom zelo hvaležen.

Prav tako imam priložnost dobiti skoraj vse tukaj v Barceloni po veleprodajnih cenah, če je potrebno
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
In o semenih.
To je odvisno od vašega okusa. Zdaj je na voljo veliko dobrih genskih sort, zato priporočam, da za semena zapravite nekoliko več denarja, vendar imajo odlično kakovost.
Moj najljubši sev je Headbanger podjetja Carma Genetics. Je legendarna, najmočnejši high, kar sem jih kdaj imel, in toleranca se skoraj ne razvije.
Vendar so to običajna semena in za njihovo gojenje potrebujete nekaj spretnosti. Če se odločite za to pot, lahko informacije najdete na growweedeasy

Začeti morate z nekaj samodejnimi ali feminiziranimi semeni za nekaj ciklov.
 
Top