Favirate kombinacije zdravil?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Katere so vaše najljubše kombinacije zdravil?
Moja je torej neumna, ampak amfetamini in nikotin. To mi da topel občutek in naredim vse, kar je treba
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Mislim, da je marsikomu od nas (meni), tudi če tega ne želi povedati, preprosto všeč sinergija kokaina in alkohola. Na žalost je to res grozno za vaše organe. Nekateri vedo, drugi ne, toda ko zmešate kokain in etanol, vaša jetra naredijo trik in iz tega sintetizirajo novo drogo. Kokaetilen. Ko sem bil mlad psihopat, sem se hvalil, da ne vem, kaj je odvisnost, ko pa bom našel drogo, zaradi katere bom pameten, lep in priljubljen, bom imel velike težave. Našel sem jo. Ali pa sem vsaj našel ta občutek.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Kaj je to za vas pomenilo? To ni resnično, kajne? Velikokrat sem začel s kokakolo in končal z alkoholom
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Kokain in alkohol se v osnovi združita v kokain, ki ima izrazito različen učinek.

Ko mi zastavijo to vprašanje, se vedno najprej pojavijo intravenski kokain, heroin in ketamin. Opioidi so bili s kokainom vedno super.

V zadnjem času samo amfetamini in majhna količina benza. Shrooms ali kislina z MDMA. Nekoč sem kadil navadne liste salvije ob zelo majhnem odmerku shrooms in imel neverjetno izkušnjo, podobno DMT-ju.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kofein in voda. Zame sta drogi in bosta vedno ostali!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Seveda je kofein verjetno moja najljubša droga, toda voda haha?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Lahko spijem galone te pijače, zame je to droga, čeprav je v resnici nihče ne vidi tako.
 
Top