Question Preverjanje opreme in steklovine 4mmc

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ali imam vse za sintezo 4mmc? Sledil bom sintezi "madre"

Poleg tega potrebujem nekoga, ki mi lahko pomaga med sintezo, da ne bi zgrešil
Prosim, ali obstaja kdo, ki bi mi lahko pomagal?
4LvREcu8b2


1nIzFqBuXD


T8BkEFPgw6


7DSekWjKnb



Polovica stvari je bila dostavljena
 

Attachments

  • 0Ax1TtJbLK.jpg
    0Ax1TtJbLK.jpg
    789.8 KB · Views: 42
  • gB897zjMIw.jpg
    gB897zjMIw.jpg
    618.2 KB · Views: 37

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Hej, :). Rad bi vam predlagal (nekoliko lažji način), da greste naravnost že na bromiran izdelek 2b4m, ki ga lahko kupite na Kitajskem ali pri lokalnem prodajalcu.
Ali imate izpušne pline? To je zelo pomembno. Z bromom se boste ukvarjali, če ne boste pripravljeni, se boste soočili s škodo.
Če imate 3m masko, kupite filtre ABKFG (ali kaj podobnega - ime), ki so namenjeni za amoniak in kisline.
Če želite začeti s stekleno posodo, potrebujete tudi objemke in nekaj palic ter rezervne čaše (pogosto se razbijejo). Bučko z okroglim dnom + rezervno bučko (po možnosti z več grli, da lahko namestite termometer in kondenzator, če je to potrebno).
Medvedki + termometri je vedno bolje imeti kot rezervne dele :)
50 ml, 250, 400-500 ml, 1000 ml je dober komplet.
50 ml za merjenje kislin (če ste izbrali 100 g serije 4 bk)
250 za MA 40 % aq, če se tako odločite
400-500 za topilo, 1000 pa bo na koncu v hladilniku
To je bil moj način

Sicer pa je za ločevanje plasti koristen lijak, ostalo lahko naredite v steklenici ali v bučki z okroglim dnom in počasi dodajate več stekla v zbirko, ko boste začutili potrebo. Na splošno lahko zbirate 4 mmc brez stekla. Osredotočite se na izpušne pline, 50 evrov iz PP zračnika bo opravilo svoje delo, le prepričajte se, da je material PP, da je odporen (vsaj PP).


Vendar zakaj ste izbrali ta način? Mislim, zakaj želite bromirati 4MP. Prvič bo lažje, če boste uporabili že pripravljeno, kot sem povedal spodaj. Takrat boste potrebovali manj truda, bolj boste "kaznovali napake", če se kakšna zgodi.
Vse, kar potrebujete, je raztopiti 4 bk (2b4m) v nepolarnem topilu, kot je toulen, etilacetat, odvisno od tega, kako ga lahko preprosto kupite, drugi korak je, da vanj vlijete MA 40 %, če imate segreto mešalo, lahko to opravite isti dan, če ne - lahko ga nekajkrat dnevno stresete in po 24-48 urah (če izberete toulen na primer - vendar je lepljiv in mi osebno ni všeč). Nato uporabite lijakasti separator za uspešno naknadno kisanje. Moral bi dobiti tudi termometer, da preveriš, kakšne temperature zagotavlja tvoj zamrzovalnik, saj boš moral tam shraniti aceton in 4 mmc po zakisanju. :)
 
Last edited:

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ali mi lahko pomagate, kdaj bom dobil vse te stvari ?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Moje znanje je omejeno, vendar verjamem, da vam lahko pomagam s toulenom :) i successfully achievie clean product anytime
Toptech-coco priporočam prodajalca 4bk (2b4m), ki je uvrščen v seznam reagentov
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Toda verjamem, da sem poskušal narediti isto stvar, da bi se opremil za sintezo bromiranja, ko sem se obrnil na strokovnjake, ker sem imel nekaj uqestions smo izvedli drugačen začetek, vendar 1. morate imeti prostor za izvedbo, tudi izpušni ventilator.
in če ne verjamete, da je to res potrebno, kupite 40 % aq in ga odprite, da vidite, kaj se bo zgodilo. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Da, imam en genski izpušni ventilator, to bom izvedel v svoji hiši, za mojo sobo je nekaj prostora, ki je popolnoma zapolnjen s steno z vseh 4 strani, vendar je na strehi 1,5 metra dolg prazen prostor ( ta je tam nameščen ), kamor bom namestil svoj izpušni ventilator
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Da, lahko se pogovarjamo v zasebnem jeziku
Zagotovo ga morate imeti zapečatenega, lahko opravite preprosto consutrcion iz vrtne folije ali kupite šotor za gojenje konoplje, mora biti zapečaten, tem hlapom ne morete uiti. Za prostor 2x2 uporabljam zračnik 530 m3h in včasih lahko uidejo - na primer MA40% 200ml, ko se nalije v bučko, vendar pravilna namestitev zračnih kanalov tik nad bučko opravi svoje delo.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Bo opravil svoje delo. btw ko lepite povezave za clearnet, lahko samo kopirate 1. fazo povezave, kot je https://www.amazon.in/Almonard-Heavy-Single-Phase-Exhaust/dp/B06W5GWSMW
preostali del povezave je sledenje stvari itd, je dobro, da ne prilepite preostanek v sties kot da lahko vidijo in veliko več :)
lahko namestite nekaj vtičnikov v brskalnik, ki bo to storil samodejno
Verjamem, da je najboljši način, da preverite, ali je prezračevanje v redu, da ne opazite nobenega vonja zunaj, ko uporabite MA 40%, ki ima večino vonja, zunaj vašega prostora. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ali je tako slabo? Vonj? Upam, da se moji sosedje ne bodo razdražili, ker kot da si delimo steno do stene _|_ tako in eden od njihovih družinskih članov spi na strehi, ali lahko na kakršen koli način ustavim vonj ali zmanjšam njegovo učinkovitost
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Da, to je zelo slabo. Če kupite tlačni ventil in boste njegovo cev vstavili v vedro z vodo, nato pa v gor vode še en ventil, ki karbonski filter boste filtrirali vonjave. To se imenuje dvostopenjski ventilator.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ali lahko uporabim osvežilec zraka ali kaj podobnega, da odpravim vonj? Ali kaj poceni za uničenje vonja?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Ni drag, vendar ga morate zgraditi sami./ Poslušajte:
1. stopnja je tlačni ventil, ki bo iz reakcijske bučke odvajal hlape.
2. nato se hlapi prenesejo v rezervoar z vodo
3. nad rezervoarjem za vodo je ogljikov nagibalnik.
4. iz njega je normalen zračnik, ki se odvaja navzven.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Izgleda kot veliko dela in še vedno moram v to vložiti nekaj denarja, ki ga zdaj nimam, grem za zelo majhno serijo, kemični vonj še vedno bi bil zelo slab?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
potrebujete kapljični lijak za izenačevanje tlaka za HBr ali Br2
 
Top