Učinkovit način jemanja DMT?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
35
Points
18
Helou😶‍🌫️
Ta teden sem vzel ~ 0,6 g DMT, bilo je lepo, vendar želim vedeti, kako lahko vzamem drogo na najučinkovitejši način.
Razmišljal sem 🤔 o tem, da bi si jo vbrizgal, vendar me skrbi, ali bi to lahko negativno vplivalo na celotno potovanje, ali imam čas, da vzamem brizgo iz žile, in ali bi kemična agresivnost lahko poškodovala moj intravenski sistem.
(Ker sem ga poskušal vdihniti in je bila to najhujša bolečina, ki sem jo kdajkoli občutil).
Kajenje je udobno, vendar učinki trajajo le nekaj minut, toleranca pa pride zelo hitro,
Smrčanje je boleče, čeprav je bolj boleče kot kajenje.
Tudi oralno jemanje ni idealno, saj gre za izgubo DMT, ker je morala želodčna kislina "razgraditi" molekulo.
Ni veliko načinov, kako to narediti, kajne?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
459
Reaction score
700
Points
93
Obstaja le nekaj načinov uživanja snovi: oralno, nosno, intravensko, intramuskularno, rektalno in inhalacijsko. Za DMT je najboljše kajenje ali uporaba MAOI za povečanje učinka pri peroralnem jemanju.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
35
Points
18
Moram poiskati, kaj je maoi wow. Idk kje ga dobiti in nobena od tablet zdravil, ki so na Wikipediji, ni na voljo za nakup na tem forumu (ne zaupam drugim trgom) ali obstaja kakšen način, kako povečati te zaviralce na naraven način?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,038
Points
113
Deals
1
To ni želodčna kislina, to je mao-A ( monoaminooksidaza a) niti ne dovoli, da bi prek črevesne poti dosegel vaše možgane, razen če ga vzamete dovolj, da uporabite vse svoje telo MAO, plus dovolj dodatnega, da je učinkovit. Dmt in maoi trajata ure in ure
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
224
Reaction score
229
Points
43
Oglejmo si glavne načine dajanja DMT in njihove učinke na telo.
  1. Kajenje/parjenje DMT. To je najpogostejša in najučinkovitejša metoda. Pri kajenju ali uparjanju DMT skozi pljuča hitro vstopi v krvni obtok, kar povzroči skoraj takojšnje učinke (v 30 sekundah do 1 minuti), ki hitro dosežejo vrh in trajajo približno 5-15 minut. Intenzivnost je za nekatere pogosto premočna, in kot ste omenili, so učinki kratkotrajni. Hiter začetek lahko pri nekaterih uporabnikih zaradi nenadne in globoke narave povzroči tudi tesnobo. Toleranca se med seanso hitro razvije, vendar se hitro povrne, običajno v eni uri.
  2. Smrčanje (vdihavanje). Snortanje DMT povzroči daljše trajanje učinkov v primerjavi s kajenjem. Učinki se lahko začnejo v 5-10 minutah in trajajo 20-40 minut. Bolečina je pogosta, saj močno draži sluznico v nosu. Poročajo tudi, da je izkušnja v primerjavi s kajenjem manj gladka in težje obvladljiva.
  3. Peroralno uživanje z MAOI (podobno ayahuasci). Učinki lahko trajajo od 4 do 6 ur. MAOI preprečuje razgradnjo DMT v želodcu in mu tako omogoča, da doseže možgane. Vendar morate za delovanje uporabiti pravi MAOI (kot sta harmalin ali harmin). To je dolgotrajnejša in pogosto fizično zahtevna izkušnja zaradi slabosti, čiščenja in telesne obremenitve, vendar se nekaterim zdi globoko smiselna. Brez MAOI bo želodčna kislina razgradila DMT, še preden bo ta prišel v krvni obtok.
  4. Intramuskularna injekcija (IM). Intramuskularno vbrizgavanje DMT lahko privede do nemotenega začetka (v 2-5 minutah) in daljših učinkov (približno 30-60 minut). Nekateri uporabniki menijo, da ta metoda v primerjavi s kajenjem zagotavlja bolj postopno in nadzorovano izkušnjo. Čeprav je vbrizgavanje IM varnejše od intravenskega, še vedno prinaša tveganja, kot so okužbe ali abscesi, če se ne upoštevajo ustrezne sterilne tehnike. Visoka intenzivnost je lahko za nekatere uporabnike še vedno preobremenjujoča.
  5. Intravensko vbrizgavanje (IV). Ta metoda vam bo omogočila najbolj intenzivno in takojšnjo izkušnjo. Začetek je skoraj takojšen, učinki pa lahko trajajo od 5 do 30 minut, odvisno od odmerka. Ker DMT neposredno vstopi v krvni obtok, bi bilo potovanje zelo močno. Intravenozno je tvegano iz več razlogov: takojšnja preobremenitev, poškodbe žil, pljučna tveganja, psihološka preobremenitev.
Priporočila:
  • Če ste se odločili za raziskovanje injekcij, je IM injekcija veliko varnejša alternativa IV, vendar vam močno odsvetujem vbrizgavanje brez ustreznega znanja o odmerjanju, sterilnih tehnikah in razumevanja tveganj.
  • Da bi zmanjšali količino odpadkov in povečali učinkovitost pri kajenju, si oglejte tehnike, kot je uporaba steklenega vapor genie ali vape peresa DMT, ki lahko nudita večji nadzor nad odmerjanjem in zmanjšata razgradnjo zaradi prekomerne toplote.
  • Če si želite daljše in globlje izkušnje, razmislite o eksperimentiranju z ayahuasco ali Pharmahuasco (DMT + MAOI v nadzorovanem okolju).
Navsezadnje je pomembno, da pretehtate tveganja in koristi posamezne metode. Vsak način vnosa ima svoje kompromise, vendar mora biti vaša varnost vedno na prvem mestu.
 

tetr000

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Malo sem eksperimentiral z intravenoznim DMT in nikakor ne priporočam zajebavanja z njim. Kajenje ali oralno je IMO prava pot, mislim, da bi IV verjetno morali izvajati le strokovnjaki v kliničnem okolju.
 

tetr000

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
IM se sicer sliši zanimivo, vendar ne bom streljal nekih uličnih drog v svoje mišice, zveni kot okužba, ki čaka, da se zgodi.
 
Top