Ali je kdo Izvleček iz Diploterys Cabrerana ( Chaliponga) uspešen?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Načrtujem ekstrakcijo N,N-DMT, 5Meo-DMT iz Chaliponga, katero tehniko naj uporabim? Pred kislinsko/bazično ekstrakcijo smo rastlinski material v tem primeru premešali v listih in nato vse skupaj trikrat premešali v razredčeni klorovodikovi kislini, nato pa zavreli in filtrirali z uporabo natrijevega hidroksida kot baze in DCM ali kloroforma kot topila. Moje vprašanje je, kdo ima izkušnje z ekstrakcijo te rastline in ima trenutno tam še Psychotira Viridis in Virola Theiodora? Hvaležni bomo za ideje tudi glede topila.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
No, imam precej solidno znanje kemije naravnih spojin in čeprav sem licenciran biolog/biokemik, rastlin, s katerimi želite delati, ni na mojem geografskem območju, zato nimam izkušenj, lahko pa vam povem, da bodite zelo previdni pri temperaturi, saj je bilo tam narejenih največ napak (vsaj glede triptaminov). Tudi kislinska hidroliza je nevarna, medtem ko so te spojine precej od*****e na baze in se ne hidrolizirajo zlahka, če je temperatura pod 50 C.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Najprej se vam najlepše zahvaljujem, da se je pri vsem skupaj pridružil nekdo z znanjem. Svojo prvo serijo sem že pokvaril...! Mislim, da je bila, kot ste pravkar opisali, temperatura pri vrenju veliko previsoka. 85 C... Izvedel sem standardno kislinsko/bazično ekstrakcijo z DCM kot topilom. Od 50 g je ostalo 25 mg N.N - DMT. Ali imate morda kakšno drugo možnost, ki obljublja večji izkupiček?
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Tukaj je analiza iz mojega trenutnega

Diploterys Cabrerana Charge.

Izvor: : Loreto, Peru
Rezultati:
DMT 0,23 %.
NMT 0,06 %
DMT N-oksid 0,03 %
Bufotenin 0,004 %
2-MTHBC 0,001 %
 
Top