DMT iz gama-aminomaslene kisline

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Vedno sem si želel izdelati DMT, vendar tega nisem mogel narediti iz kemikalij, ki so na voljo v prosti prodaji, in vse sinteze, ki sem jih našel, so potrebovale NaBH4 ali druge njegove derivate. Potem mi je prišla na misel sinteza Fischerjevega indola, vendar tu nisem našel nobenih receptov, ali pa so se tisti, ki sem jih našel, začeli s 4-klorobutanalom, do katerega prav tako nisem imel dostopa. Zato sem prišel do te sinteze iz gama-aminomaslene kisline, ki se uporablja kot hormon za ukoreninjenje rastlin.

PkjRaUMhf3


Ali je ta recept sploh verjeten? Če ne, ali ga je mogoče spremeniti tako, da bi ga bilo mogoče narediti s kemikalijami brez recepta, ali pa je znan recept za 4-(N,N-dimetilamino) butanal dietilacetal, ki ga je mogoče narediti iz kemikalij brez recepta?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28


Pozdravljeni

V drugem koraku ester ne more reagirati s trimetoksimetanom, tudi če reagira, se verigi doda en ogljik, veriga pa ima 5 ogljikov.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Zasnoval sem takšno metodo, morda je uspešna, vendar ni stroškovno učinkovita

NWjdrysNOq
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Nimam LiAlH4, PCC ali TsCl. Zelo sem se trudil, da bi dobil recept, ki bi bil prijazen za OTC, vendar mislim, da je izdelava DMT-ja iz kemikalij, ki so na voljo v prosti prodaji, za razliko od amfetaminov nemogoča.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Da, spojine na osnovi indolov so drage in jih je težko sintetizirati tudi z običajnimi metodami.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Predvidevam tudi, da v amaterskem laboratoriju ni nobenega načina za izdelavo 4-kloro-1-butanola brez uporabe THF.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Najprimernejši način je sinteza 4-kloro-1-butanola iz THF. Tudi če nimate vakuumske črpalke, si jo lahko preprosto izdelate.
Skorajda ga lahko pripravite pri 50-55-odstotni koncentraciji.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
5b9sFOdTBq
XzsI7r2h5R
JQ2Yxv7aKh
L5JTDuXGVl
2vOoWGlrX4

Dodajanje HCl na dvojno vez je čudno, zanj sem našel referenco(tukaj), vendar menim, da bi ga lahko nadomestili s HBr in peroksidom, saj je to bolj znan dodatek, ki bi ustvaril anti-Markovnikov produkt.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Pozdravljeni, v drugem koraku, kot ste dejali, hcl ni mogoče dodati kot anti-Markonioffovo reakcijo, anti-Markonioffova reakcija se mora nadaljevati. V zadnjem koraku takšna reakcija ne poteka, ker je ogljik zaščiten s 3 kisikom. Trimetoksi metan lahko reagira v kislih, ne pa tudi v bazičnih pogojih.
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Prav, pravkar sem videl Bodroux-Chichibabin Prav tako v koraku 2 poteka tudi intramolekularna reakcija.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Vtem članku je navedeno tudi, da je antimarkovnikovo dodajanje HCl mogoče, če ga z mehurčki vmešamo v staljeni N,N-dimetilalilamonijev klorid
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Pri visoki temperaturi bo reakcija verjetno potekala kot radikalna. Te reakcije je težko izvajati v domačih laboratorijih, to so predvsem industrijske metode.
 

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ali so vsi v tej temi nori? Saj se ne boste zajebavali z aluminijevimi amalgamami, plinskim HCl, Grignardom, fenilhidrazinom itd. in potem rekli, da NaBH4 ne pride v poštev. Če želite triptamine, izvedite reduktivno aminizacijo tripamina z NaBH4 ali s čim drugim ali po Shulginovi poti z indolom in oksalilakloridom - ne pa po tej poti. To je norost in kaže, da se nihče od vas s tem ne ukvarja več kot nekaj mesecev.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
ali pa bi lahko pridobivali iz rastlin in s tem končali.
Vse, kar je v prosti prodaji...
 
Top