Question Kristalni kamni iz metilfenidata?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hej, zanima me, ali lahko kristalizirate metilfenidat tablice

Imam veliko Ritalina , vendar ga želim kristalizirati za snifanje

Če mi priskrbite
Greetz Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
nisem prepričan o kristalizaciji, vendar je nekdo dal navodila za ekstrakcijo na redditovi objavi ^^;

"Ali obstaja kakšen učinkovit način za ločevanje MPH od polnil v tableti? Moja zamisel je, da bi tablete zdrobili, jih skuhali v mešanici etanola in vode (vodke), filtrirali preostale stvari, ki se ne bi raztopile, nato mešanico kuhali, dokler etanol ne zavre, MPH pa se izloči iz raztopine, saj je slabo topen v vodi, nato pa ga samo filtrirali in dobili razumno čisto količino MPH."

"Ja, to se sliši kot standardno pranje z etanolom. Moralo bi biti popolnoma v redu za večino vseh uporab, razen za IV. Za delo na ploščadi boš verjetno želel laboratorijski filter s pod mikroni, pa tudi takrat še vedno ne velja za priporočljivo, razen če je nespečnost osebno iskanje.
Poleg tega 190-odstotni everclear izhlapeva tako hitro, da je postopek kuhanja nepotreben. Raztopino preprosto razporedite po posodi za pečenje, da spodbudite izhlapevanje."

tudi, ik to ni tisto, kar ste vprašali, ampak ta povezava bo morda koristna za uporabnike IV!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hvala, Da, vem, da ste reddit post.

Vendar ne za to, kar iščem.

Poskušal sem ga ekstrahirati z belim metanolom etanolom itd. itd. Preprosta kristalizacija ne kristalizira MPH

Plinske metode s klorovodikovo kislino nisem preizkusil.

Ampak zato sem postavil to vprašanje.

Prednja roka
Hvala za informacije
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ali je MPH vezan na sol ali sulfat IDK?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
afaik mph se uporablja v obliki hidroklorida v tabletah. in ja, psevdoefedrin je v ameriki na voljo brez recepta, vendar moraš po mojem mnenju podpisati list za to. poznam nekoga, ki ga samo krade v trgovini, kar je veliko boljša ideja, dokler te ne ujamejo. nvm ste na Nizozemskem, tako da to ni možnost, moja napaka... nimam pojma, ali bi shake n bake deloval z mph. morda vprašajte enega od strokovnjakov v stranski vrstici?
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, V Ameriki so tablete Cold z aktivno sestavino psevdoefedrin na voljo brez recepta.
Živim na Nizozemskem, tu je ta snov strogo prepovedana in je ne boste našli na nobeni poti.

Ko zdaj primerjam efedrin in amfetamin, ni velike razlike.

Kar je na Nizozemskem na voljo na recept za bolnike z ADHD, je metilfenidat (amfetamin Dex je na voljo tudi na recept pod nadzorom).

Na primer, če želim uporabiti metodo shake n bake, vendar s tabletami, ki so na voljo tukaj na Nizozemskem, namesto efedrina? Ali bi to delovalo?

MPH ima ab keton.

Želim potegniti točno B-ketoamfetamin

Kakršni koli predlogi, kdor koli?

Samo iščem in sprašujem, ne jemljem tega preveč resno, vendar bi rad vedel
Hvala vnaprej
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni, imel sem prijatelja, ki je izdelal kristale metilfenidata, kot ste želeli narediti vi. Rekel je, da jih je samo hranil v etanolu ali metanolu in nato dobil kristale. Dolgo sem uporabljal zdravila za ADHD in sem poskusil, kar so mi rekli, vendar ni delovalo. Slišal sem, da ljudje uporabljajo izopropil alkohol. Tudi to lahko poskusite.
 
Top