Question Ali mi lahko svetujete/pomagate pri mojem laboratoriju za MDMA

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni kolegi člani BB,

Iščem pomoč ljudi, ki so izobraženi v laboratorijih za mdma, saj bi se rad naučil postopka izdelave kristalov mdma.

Ne moti me, da za začetek uporabljam mikrosintezatorje, če mi to svetujejo, vendar bi se rad razvil do proizvodnje 10 kg na mesec.

Trenutno berem vse informacije, ki jih lahko najdem, in poskušam sestaviti seznam potrebne laboratorijske opreme, da bom lahko začel.

Na seznamu imam trenutno:
1x 32-delni kemijski laboratorijski komplet VEVOR.
1x RBF s tremi vrati in tremi zamaški.
1x ločilni lijak.
1x magnetno mešalo z vročo ploščo.

Ali mi lahko kdo svetuje še kakšno drugo laboratorijsko opremo, ki jo potrebujem za svoj prvi sintetizator.

Poleg tega, ali moram pri optiranju laboratorija na izhod/izpušni ventilator pritrditi ogljikov filter, kot je filter, ki se uporablja pri proizvodnji konoplje? Ali to ni potrebno?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Veliko je stvari, o katerih je treba razmisliti. Če ga izdelujete iz lubja drevesa sassafras, je potrebnega he'll veliko več truda, kot če lahko dobite MDP-2-P. Če je tako, po istih poteh za izdelavo meta iz p2p naredite mdma iz MDP-2-P. Vsekakor boste potrebovali nekaj ph papirjev, zelo koristen pa je tudi Buchnerjev lijak. Potreben bo vir podtlaka in ne varčujte z vročo ploščo. Nič manj kot 150 dolarjev ni vredno. Na ebayu so rabljene cenejše, vendar tiste za 50-120 dolarjev večinoma ne bodo niti zavrele vode.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Zahvaljujem se vam Osmosis Vanderwaal, poskušal bom priskrbeti MDP-2-P.

Nisem vedel, da je mogoče uporabiti lubje drevesa sassafras, rad delam z rastlinami in drevesi, vendar bom poskušal priskrbeti MDP-2-P, da si olajšam delo.

Ali lahko priporočite količino MDP-2-P, ki bi jo moral pridobiti (da se bom lahko spoprijel s postopkom)?

Zahvaljujem se vam za pomoč, če potrebujete kakršen koli nasvet v zvezi s pridelavo konoplje, mi lahko sporočite, da imam znanje o tem, še enkrat hvala.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Vau, izgleda zanimivo. Takoj se bom vključil, na zdravje
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Nekatere zaščitene oblike PMK, kot so glicidati ali bromoaril in propilenoksid, se lahko izkažejo za primernejše za velik načrt, naravni viri pa so nezanesljivi.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Zahvaljujem se vam HerrHaber, cenim vaš prispevek.

Z uporabo naravnega vira bi dobil pravi buz in to je vsekakor nekaj, kar bi poskusil.

Vendar pa potrebujem tudi zanesljivo, dosledno sestavino/e, ki jo/jih bom, upam, zlahka pridobil. Glede na povedano, ali imate tudi vi kakšno posebno priporočilo za uporabo brez naravnega vira, prosim? Laboratorij bo imel sedež v Združenem kraljestvu,

Če potrebujete kakršne koli informacije v zvezi s proizvodnjo konoplje, mi kadar koli pošljite sporočilo, z veseljem vam bom pomagal.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Neverjetno, hvala, da ste me uvrstili na Osmosis Vanderwaal
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Obstaja ta nova metoda, ki jo je odobrila FDA za preskušanje, začenši z 1-bromobenzo-3,4-dioksolom, nato s propilenoksidom, nastali alkohol pa se lahko zlahka oksidira v pmk.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Hvala, HerrHaber, sliši se zanimivo, bom prebral nekaj informacij o tem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Steklene posode za pite, rabljene. Vzemite vse, kar imajo, če so 2 kilograma/kos. Posode za uparjanje so drage, te so poceni. Ali maminih posod za casarole
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Hvala, cenim vsak predlog in vsako pomoč pri usmerjanju
 
Top