Posvetovanja o zdravju, zasvojenosti in zmanjševanju škode

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
LNmMDPHTR8


Lep pozdrav vsem!

Po pogovoru z upravo sem se odločil, da v tem delu foruma odprem majhno posvetovalnico.

Nekaj o sebi: Sem zdravnik, specializiran za psihiatrijo in adiktologijo, in na tem področju delam že vrsto let. Na podlagi svojih izkušenj sem ugotovil, da je glavni izziv na področju zdravstvenega varstva, povezanega z odvisnostmi, pomanjkanje znanja in povsem pošteno nezaupanje v sistem med posamezniki.

Na srečo platforme, kot je Breaking Bad, ljudem zagotavljajo določeno mero svobode, saj tako bolnikom kot strokovnjakom omogočajo neposredno in anonimno komunikacijo, ne da bi jih pri tem omejevale sistemske omejitve. da, nihče tukaj ne bo dajal jamstev in ne bo namesto vas rešil vseh vaših težav (tako kot povsod drugje). Vendar pa lahko tukaj dobite iskrene informacije brezplačno in brez obveznosti.

V tej temi lahko postavite vsa vprašanja, povezana z zdravjem, snovmi, odvisnostjo, zmanjševanjem škode ali drugimi temami, ki so bodisi pomembne bodisi nekoliko nepovezane s tem vprašanjem.

Čeprav ne morem obljubiti, da bom odgovoril takoj (najverjetneje ravno nasprotno), se bom potrudil, da bom odgovoril na vsako vaše vprašanje. Vse bi rad opozoril, da ima spletno pošiljanje besedil svoje omejitve, ne le v smislu odzivnega časa, temveč tudi v smislu pridobivanja informacij, potrebnih za objektivna, koristna in varna priporočila.

Če imate raje bolj zasebno komunikacijo, me lahko kontaktirate prek zasebnih sporočil.

Nazadnje tudi spodbujam vse, da raziščete celotno poglavje foruma o medicini in zdravju, ga delite med svojimi znanci in po možnosti sodelujete pri njegovi vsebini. Če imate znanje ali izkušnje na to temo, pa ne veste, kje začeti - prav tako mi lahko pišete.

V vsakem primeru bom z veseljem odgovoril na vaša vprašanja in vam pomagal po svojih najboljših močeh.

Ostanite v stiku in bodite zdravi!
 
Last edited:

CamilleSilva

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Želel sem samo izreči velik aplavz zdravniku, specializiranemu za psihiatrijo in adiktologijo, ki odpira posvetovalnico v tem delu foruma.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Zahvaljujemo se vam za prijazne besede. Upam, da bo ta tema komu pomagala. Na žalost tukaj še ni zelo aktivna
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Doc smo zelo srečni, da vas imamo! Videl sem skupinske diskusijske forume, kjer se lahko ljudje med seboj pogovarjajo o teh temah, in tam se je mogoče dobro pogovoriti. NIKOLI pa še nisem videl, da bi na teh forumih skočil zdravnik (da ne govorim o psihiatru), ki bi bil uporabnikom na voljo za pogovor. To je zelo koristno in resnično cenim, da ste tukaj. Hvala.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Zahvaljujemo se vam za prijazne besede. Vesel sem, da sem tukaj, in vem, da so moji kolegi med nami, čeprav neradi oglašujejo svojo posebnost. Zdravniki morajo biti bolj odprti, zlasti na področju duševnih vidikov.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Mislim, da je to odlična zamisel, in upam, da bodo ljudje po potrebi uporabljali ta del foruma, in iskreno mislim, da kot uporabniki ali celo povprečna oseba, ki ne uporablja, potrebuje nekoga, s katerim se lahko pogovori in odreagira o vprašanjih, o katerih sicer ne more razpravljati, in imeti nekoga, ki je strokovnjak, na katerega se lahko obrne, je koristno. Zaradi tega se sprašujemo, kateri drugi strokovnjaki so tukaj. Zaradi opsec pa nisem prepričan, da bi ga marsikdo od nas oglaševal.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Da, trenutna dispozicija ovira vse, tako uporabnike kot strokovnjake. Vendar vidimo, da se razmere zelo počasi spreminjajo. To je spodbudno
 
Top