Ali lahko kdo pomaga? Triptamin

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Hej, fantje,
Poskušam dekarboksilirati triptofan, da bi dobil triptamin, vendar mi to vedno znova ne uspeva.
Videl sem odličen način, kako izločiti triptamin iz raztopine, ko je končno prešel v raztopino (z uporabo benzoatne soli, nato pa ga pred uporabo nesoliti).
Kakorkoli že, spet sem dobil samo gunk!
To je tako nadležno, da me mika, da bi nekaj kupil - vse, kar hočem, je kot oz, čeprav polovica ne želim kupiti kilograma ... prav tako sem v Združenem kraljestvu.
Kakorkoli že; prepričan sem, da bi lahko izvedel reduktivno aminizacijo, ko bom imel triptamin. Veliko bolj me zanimajo anologije DMT kot pa DMT - to je samo slučajno ogromen bonus!
Kakorkoli že, zahvaljujem se, da sem kot topilo uporabljal terpentin, kot katalizator pa sem uporabljal različne količine cikloheksanona - enkrat sem to storil s presežkom metinega olja. Pustim ga, dokler se ne razvije več Co2, in postane čisto, vendar rdeče barve. Vendar mi še ni uspelo pridobiti nobenega uporabnega triptamina, čeprav....prosim, pomagajte mi!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Zakaj se truditi?... Oprostite, prehiteval sem, vem, da je dosegljivo, vendar se mi zdi, da ne vidim smisla, ko dejanskega triptamina ni nemogoče dobiti in ni niti približno tako drag kot razmnoževanje dekarboksilacijskih pripravkov, ki so v zvezi s Trp po mojih izkušnjah velika izguba časa, truda in reagentov. Da bi vam pomagal na vaši poti, izločite termično dekarboksilacijo iz svojih načrtov in se odločite za katalitične metode ter ohranite skromne upe glede reduktivne aminizacije, kemija triptamina zahteva nekaj spretnosti. Na zdravje!
 
Top