Question BMK Glicidat v Evropi

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Pozdravljeni, ali je BMK glicidat zakonit v Evropski uniji in ali lahko kdo deli pot za pretvorbo v P2P. Hvala.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Temu je posvečena tema v razdelku o amfetaminih.

V nasprotju z objavljeno metodo sem ugotovil, da vaš prah raztopim v vreli vroči vodi, dokler ni trdnih delcev, nato pa dodajam žveplovo kislino conc. tako hitro, kot lahko (previdno v primerno veliki posodi), pri čemer se izogibam tudi pretiranemu brizganju. dodajam, dokler se organska plast, ki bo takoj splavala na vrh, ne poveča.Mešam in pustim, da se usede, nato ekstrahiram z nepolarnim topilom, ki ga imam pri roki, in ločim v lijaku.Preostalo vodno plast ponovno ekstrahiram s topilom, frakcije združim, vsako nekajkrat sperem z vodo in slanico, nato pa posušim nad MgSO4. Če želite, lahko to destilirate s paro ali pa izparite topilo za shranjevanje kot tako.
Objavljena metoda je prav tako dobra, večji izkoristek pa bo, če boste po tem malo refluksirali.Vendar priporočam žveplovo kislino, ne pa HCl.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Pozdravljeni, ponavljam se, ker nisem našel jasnega odgovora. Ali je katero koli od soli/etrov BMK glicidata CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 in CAS 80532-66-7 zakonito uvoziti v Evropo (država Evropske unije) . Razlog, zakaj želim uvoziti in ne sintetizirati sam, je ta, da so mi kitajski fantje dali res dobre cene. Hvala.
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Oprostite mi mojo nesramnost, dragi, samo zanima me, za kakšno ceno ste dobili od teh fantov?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Sem dobavitelj iz Kitajske. Odkrito povedano, obstaja velika cenovna razlika med različnimi obsegi nakupov. Razlika v ceni med obsegom nakupa 1 kg in obsegom nakupa 500 kg je 2-kratna.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Sporočite mi, če me potrebujete
Zagotovim lahko raziskave o kemijskih predhodnih materialih
Moja cena je zelo ugodna
Zagotovim vam vzorce za testiranje

PMK etilglicidat (CAS; 28578-16-7)
Lahko vam ponudimo ceno 120¥/kg
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Prilepil bom svoj prejšnji odgovor na drugo podobno temo

''Odvisno = zakon ni tako enostaven, kot ljudje mislijo.
Mislim - to, da nekaj ni navedeno na seznamu predpisov, še ne pomeni, da te za to ne morejo preganjati - vsaka država ima načine, kako ti povzročiti težave zaradi naročanja zakonitih kemikalij = to pomeni, da se lahko celo naročanje zakonitih kemikalij obravnava kot poskus proizvodnje drog ali podobno kaznivo dejanje - poznam veliko ljudi iz številnih držav, ki so prav tako vodili posle kot jaz in so zdaj v zaporu m8.
VARUJTE SE!
 
Top