• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Benzodiazepine tranquilizers Oskrba z benzom

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Iščem dobavitelja surovih benzo spojin. Trenutno za te posle uporabljam nemesis, vendar se mi zdi, da je večina izdelkov zelo slabe in vprašljive kakovosti. Če je tu kakšen posameznik, ki bi v meni želel imeti stranko, mi prosim sporočite, kako lahko to uresničimo. Želim kupovati naročila v prahu v razsutem stanju in bom diskretna in zvesta stranka za vsakogar, ki je sposoben zagotoviti čiste spojine. Vsi predlogi in povezave bi bili zelo hvaležni in upam, da je vse dobro za vse, ki to berejo!

Oh in post script, rad bi imel možnost kupiti nekaj metakvalona! *****ing big pharma jih je prenehala proizvajati, ker so tako jebeno super (slišal sem in bral), vendar je zelo težko najti kakršen koli vir. Mislim, da bom moral na neki točki sam sintetizirati, tako da če poznate kakšne dobre kemične dobavitelje, mi prosim sporočite?
 
Top