Ali kdo ve, iz česa lahko reks triptamin?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Skoraj vse v naslovu za mojo naslednjo nizkotemperaturno reduktivno aminizacijo do drugih psihedeličnih triptaminov ... n,n-DET, tokrat, vendar to v resnici ni pomembno.

Prav tako se sprašujem, ali bi moral nekaj le posoliti, da bi se bolje skladiščil. Morda kot benzoat? Mislim, da je bilo to tisto, ki je bilo precej stabilno... potem ga lahko osvobodim iz njegovega slanega zapora v majhnih količinah vsakič, ko dejansko moram zagnati RXN... to je bolj nadležno, vendar ne ogromno.
Vsekakor ni tako nadležno, kot če bi 400+ g šlo v nič! Ha
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kaj poskušate narediti? Rekristalizirati N,N-DET ali nesubstituirani triptamin za njegovo prečiščevanje? V primeru DET bo za to poskrbela vroča ekstrakcija s heptanom/heksanom, tako kot pri običajnem DMT. V primeru triptamina je to mogoče narediti še lažje, odvisno od količine, ki jo uporabljate, 400 g triptamina je veliko in morda bo v tem primeru boljša vakuumska destilacija. Uporabite lahko tudi Soksletov ekstraktor, če ga imate, vendar če imate res 400 g triptamina za čiščenje, ga je lažje destilirati v dobrem vakuumu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oprostite, ja, mislil sem na izvirni triptamin, dejansko sem imel na koncu precej dobre rezultate z uporabo etil acetata za re-x iz....iz majhnih motnih/tan/rumenih majhnih kristalov je postal večji prosojen kristal "sladkornega" videza.....in zakaj? Da bi zagotovil čistost pred dietilacijo, saj sem do zdaj pri poskusu dietilacije dobil precej slabe rezultate. Odločil sem se, da bom predpostavil, da ima večina stvari v sebi majhno nečistočo, in zato najprej naredil preprost re-x, da vidim, kaj je..... Mislim, da to navsezadnje ne more narediti nič slabega...

Prav tako nisem rekel, da bom naenkrat opravil ponovni test - to je stvar, ki jo lahko opravim, ko jo uporabljam, večer pred reakcijo ali dan prej in jo čez noč posušim v eksikatorju ...

Ne gre za SUPER umazano snov, ki sem jo sam dekarboksiliral iz triptofana ali kaj podobnega. To je nekaj, kar sem kupil na Kitajskem, vendar sem želel videti, kako čist in velik kristal lahko iz tega naredim.

Ne, iskreno povedano, samo ugotovil sem, da se mi je vključitev v mojo splošno tehniko zdela dobra ideja....

Ko govorimo o destilaciji brez uničenja stvari, sem pravkar kupil destilacijsko glavo s kratko potjo... bila je poceni, kupil sem jo zaradi tega, ne zaradi česa posebnega.

Imam veliko triptamina, ker si utiram pot skozi čim več različnih aldehidov in poznejših redukcij, in ničesar ne prodajam. V življenju sem naredil veliko n,n-DMT, vendar zelo malo drugih tripaminov, zato delam le majhne reakcije naenkrat - preprosto zato, da preizkusim te spojine.

Lepo je vedeti, da ga lahko spremenim v katerikoli osnovni triptamin, ki ga želim, če le dobim ustrezen aldehid. Mislim, da je to super...

Imam tudi 500 g 3,4,5-trimetoksibenzaldehida - zakaj? Ker še nikoli nisem poskusil meskalina ali TMA.
Ali bom lahko naredil kaj blizu 250 g vsakega od teh dveh? Zagotovo ne naenkrat, ampak v vsem mojem življenju? ...verjetno lol

Poleg tega je težko kupiti na Kitajskem, razen če kupiš 500g ali 1000g, ker prodajajo ogromne količine.

Pravzaprav je bil edini reagent, ki sem ga videl prodajati v manjših količinah, 2,5-DMOBA, ki sem ga dobil 50 g, vendar mi ga verjetno ni smel prodati lol Tudi tega sem rekristaliziral....why? Viri na črnem ali sivem trgu...
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Prispevek iz knjige Purification of Laboratory Chemicals, 6. izdaja:


Raztopnost ni podana. Imam nekaj 5-MeO-triptamina in razumem, da mora biti eden bolj kot triptamin bel in čist, preden nadaljujem z reakcijo.

Razmišljam, da bi poskusil Hailstormovo metodo:

Uspešni so bili tudi s 5-MeO-T.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Če sem pošten, sem imel nekaj sreče z etilacetatom... na koncu...

Samo spremenil ga je iz majhnih drobnih kristalov v bolj prozorne in videti kot sladkorna zrnca.

Razumem, da 99 % stvari deluje naravnost iz vrečke, samo ugotovil sem, da ne more škoditi, lahko....

Po mojih izkušnjah je dobra praksa, da reagente ponovno oksidiraš...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
DET je nestabilen triptamin ne glede na to, kakšno sol naredite. DPT je veliko boljši, če ga morate shranjevati dlje časa.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
To je zanimivo. Prepričan sem, da so ga v preteklih letih prodajali kot RC, in skoraj prepričan sem, da so ga prodajali kot fumarat, vendar ne, nameravam ga obdržati, da bi ga nekajkrat poskusil ... to je to.
Samo slučajno sem lahko dobil acetaldehid, to je res vse...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Načrtujem, da bom delal skozi, če lahko
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@DavidNichols

O moj bog! Ravno sem iskal pol sumljive dobavitelje propionaldehida, da se lahko prepričam, ali je DPT toliko boljši od DET.
Vedno samo domnevam, da reagenti, ki jih potrebujem za sinteze, v tej državi niso na voljo, vendar je dejansko precej preprostih aldehidov dejansko na voljo ...

Nisem imel pojma! Kakšen idiot...

To samo dokazuje, da se splača raziskati, kaj je na voljo, kaj ne in kaj je enostavno dostopno! 😱
 
Top